Bütün erkekler aldatir mi?

Arkdaslarimin cogunun babasi daha once karisini aldatmis ya da arkadaslarimdanda sevgilisini aldatan kisiler vardi.
Erkekler genel olaral aldatir mi 🔪🔪💩💩💩🔪
Bu suclama degil sadece gercekten oyle mi merak ettim.

0|0
20|71

En İyi Erkek Görüşü

• Allah korkusuna sahip olmayan erkeklerin aldatması için hiç bir engel yoktur. Ama bana göre kadınlar daha fazla aldatıyor. Erkeklerde bu sayı %31 iken kadınlarda %50 yi rahat aşar çünkü gizli gizli aldatıyorlar. Erkeğin aldatması ise gizli olmaz anında yayılır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır aldatmaz ben de çoğu kız arkadaşımın ekrekleri aldattığını duydum şimdi genelleyeyim mi?

1|0
    0|0
    • Kanka sen miydin? Dediğim gibi erkek kardeşim de babam da var onları genellemeyelim lütfen

Erkekler Ne Diyor 70

• 0|0
    0|0
  • Ya bu erkeklerin aldatma probleminden ziyade yedikleri haltları saklayamamalarından kaynaklanan bir durum sadece. Kadınlar da aldatıyor gayet ama onlar iyi saklıyorlar, kimse farkına bile varmıyor. Genel olarak erkek veya kadın değil, insan aldatır. :D

0|1
    0|0
  • erkek bayan diye ayırma
    tüm erkekler tüm bayanlar aldatabilir.

ikisindede arzular istekler ve kalp var ve ruh var

güçsüz olanlar aldatır güçlü olanlar aldatmaz

birde bunun dini boyutu var inancı güçlü olanlar aldatmaz güçsüz olanlar aldatır.

BUNUN KADINI ERKEĞİ OLMAZ

ayrım yapma

0|0
    0|0
    • Ben bir bayan olarak erkekler aldatirmi dedim kadinlar aldatmaz demedim. cevremde daha cok erkeklerin aldattigini gordugum icin.

• Bakın şimdi... çevrende aldatan erkek gördünüz ya çoğunluk... eşitlik oluyor işte... her erkeğin aldatma sayısı bayan kadardır... birde erkekler kendi aralarında konusurlar bu olayları... ama kadınların birbiri ile aldatma konusunda konusmaları çok nadirdir... o nedenle gündeme erkekler gelir duyulur... oysa her aldatan erkeğin karsısında bir kadın var... ama su durum var birde erkek hayat kadınlarına gittiğinde bu sayı erkekte altatan saylı çok olur... erkeğin aldatması duyulursa toplum çok yadırgamaz... ama bayan aldatırsa olaylar olur... yani anlayacağın ayrım yok ama fırsat.. imkan.. ekonomik özgürlük ve yaşam kısıtlamaları erkekte daha uygun olduğu için bu böyle fazla gözükür ama bayan erkek çoğunluk aynıdır diyorum...

• Erkek aldatır Adam aldatmaz kanka 😌😌😌

0|0
    0|0
  • Ben hariç

0|0
    0|0
  • Hepimiz ayni degiliz.

0|0
    0|0
  • Butun kadinlar aldatiyor ise evet

0|0
    0|0
  • nayn kanks

0|0
    0|0
  • Hepsi aldatmaz.

0|0
    0|0
  • Ben aldatmıyacağım sevgili gelecekteki eşimi.😔

1|0
    0|0
  • Herkes aynı değil, bu bir karakter meselesi.

0|0
    0|0
  • kadin kadinligini bilmezse adamini doyurmasa aldatir nokta

0|0
    0|0
  • Aldatmanın kadını erkeği yok malesef..

1|0
    0|0
  • Yok knk

0|0
    0|0
  • aldatmaz

0|0
    0|0
  • Aldatmaz 😇😇

0|0
    0|0
  • Ben aldatmam. Diğerlerini bilmem

0|0
    0|0
  • Bütün erkekler aldatmaz.

0|0
    0|0
  • mesela ben.

aldatmam :D

0|0
    0|0
  • Hemen hemen erkeklerin çoğu..

0|0
    0|0
  • kişiye göre benim sevgilim varken bn aldatmıyordum ama şimdi harem kurmayı dusunuyorum buda aldatma sayılmaz aynı evde kalcaz sonucta :D

0|0
    0|0
  • Sevgilim olursa aldatmam.
    Gözüm ondan başkasını görmez.

0|0
    0|0
  • Hayır panpa misal ben bir kızla sevgili bile olmadım ne aldatması :P

0|0
    0|0
  • Ben aldatmadim hiçbir zaman ama aldatildim maalesef ve bu hayatta aldatilmak kadar kötü bisey yok

0|0
    0|0
  • olgun olmayan bütün erkekler aldatır, olgunluk yaşla alakalı değildir, doğruyu yanlışı ayırt edebilmektir...

0|0
    0|0
  • Ben hiç aldatmadım..

Sen arkadaşlarını iyi seç bence.

0|0
    0|0
  • Neden erkekler kadinalr da aldstiyir ak

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmasak

0|0
    0|0
  • bir erkek olarak çevremde gördüğüm, her erkek değil ama çoğunluk aldatıyor ve tezatlık sevgilisi guzel olan erkekler aldatirken, çirkin kızların erkek arkadasları cok bagli gorunuyor

0|0
    0|0
  • Aldatır ben hariç asd

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    40

Kızlar Ne Diyor 19

• Erkeklerin mk

0|0
    0|0
  • 'Bütün' erkekler değil.

0|0
    0|0
  • babam aldatmadı
    ama bana göre çoğu aldatır

0|0
    0|0
  • 5 parmağın 5i aynı olmadığına göre genelleme yapmadan şöyle diyebiliriz her insan farklıdır. doğru insanı bulmak önemli.

0|0
    0|0
  • Hepsi öyle değildir

0|0
    0|0
  • Bunu bende merak ediyorum bir ömür hiç aldatmayan biri var mıdır acaba :/

0|0
    0|0
  • Babam annemi aldatmadı. eşim de beni aldatmıyor. Karakter meselesi. Abaza ve hayatinin en onemli meselesi cinsellik olan biriyle evlenirseniz kendi kizina bile tecavüz eder. Önce insan olsun.

0|0
    0|0
  • Hepsini lekelemek yanlış olur

0|0
    0|0
  • Çoğu aldatır

0|0
    0|0
  • Erkekler tek başına aldatmıyor heralde. Kadında erkekte karakter yoksunu her cinsiyet aldatır.

1|0
    0|0
  • Karakter bozuklugund kaynaklanior ona bakrsn kizlr daha cok aldatior

0|0
    0|0
  • Heee

0|0
    0|0
  • Aldatmayan vardır tabi.

0|0
    0|0
  • Evet tamda öyle canım