Kızlar mı, erkekler mi daha hayırlı evlattır?

Kızlar mı, Erkekler mi daha hayırlı evlattır?
Kızlar mı, Erkekler mi daha hayırlı evlattır?

Güncellemeler:

2|1
19|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar daha hayırlı evlattır bence.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Tabii ki kızlar. Kesinlikle. Kız evladı bırakmaz bakar, en pis işleri üstlenir, benim görümce bu konuda 2 erkek evladı hep önde.
    Etrafında bakıyorum, hep kızlar babalara annelere koşuyor, erkek kısmı çabuk usaniyor. Ama tabii ki istisnalar kaideyi bozmaz

0|1
    0|0
  • Bunun ayrimi olabilecegini sanmiyorum. Cinsiyetin alakasi yok. Sadece hangisi daha iyi bakabilir sorusunu sorabiliriz buna o zamanda cevap kendi evladina baktigi gibi babasina da annesine de bakabilir mantigiyla kizlar olur. Sonucta anneler bebeklerine babalardan cok bakiyor. bunu yapisal olarak ogreniyorlar.. hayirli olup olmamayi iyi bakabilmekle karistirmamak gerekir. Erkek daha merhametli olup ama bilmediginden bakimi yapamaya bilir şasirabilir hata yapabilir korka bilir bu onu hayirsiz yapmaz.

0|1
    0|0
  • Evladım hayırlısı erkekte çıkar. ama kızlar hayırlı olmak için sadece çaba gösterir

0|1
    0|0
  • Genelde kızlardır ama allah her zaman evladında hayırlısı versin derler.

0|1
    0|0
  • Kiz veya erkegin hayirli evlat olmasi evlendikleri kisilere bagli birazda. Esleri hayirliysa anne babalarina bakmalari ilgilenmeleri daha kolay olur.

1|1
    0|0
  • Anne ve babanın yetiştirmesine bağlı.. Eğer ki doğru eğitimi verirlerse çocuklarına kız olsun erkek olsun farketmez bu durum. Kendini bilen bir birey ve vicdan sahibi hayırlı evlat olurlar.

0|1
    0|0
  • Kızlar tabiki erkekler ailesine sadık değil evlenince hanım köylü olurlar ama kızlar öyle değildir çünkü babaları onların ilk aşkıdır evlense bile bunu kimse değiştiremez

2|1
    0|0
  • Kızlar daha hayırlı gibi geliyor bana

0|1
    0|0
  • bu nedir da cinsiyet ayrimi sen nasil yetistirirsen öyle hayirli olur soru bicimi yanlis bak lütfen

0|1
    0|0
  • Tabiki kızlar.

0|1
    0|0
  • Kızlar daha hayırlı

0|1
    0|0
  • Gördüklerime dayanarak "kızlar daha hayırlı evlattır" diyorum. Ama kişiden kişiye değişir elbette.

0|1
    0|0
  • Kiz ya da erkek ayrimcaligi yapmiyacagim bu insanin merhametligine kalmis birsey.

0|1
    0|0
  • kızlar

0|1
    0|0
  • Kızlar sanırım.

0|1
    0|0
  • Değişir

0|1
    0|0
  • Kızlar

0|1
    0|0
  • bunu bilemeyiz ki
    ben sadece kızları hayırlı ailelerde gördüm
    bir kızın yapamayacağından daha çok daha fazla ebeveynlerine ilgi merhamet şefkat gösteren erkek evlatlarda gördüm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kızlar daha hayırlıdır. Çünkü kendi ailelerine hayırlı olacam diye kocalarının ailesine yüz çevirirler..
    Erkek hayırlı evlat olmaya çabalarsa da kaynanam bana şöyle yaptı, kocam annesinin dizinin dibinden ayrılmıyor, kocamın ailesi süreklli bize karışıyor diye ortalığı yıkarlar..

0|1
    0|0
  • erkekler

0|1
    0|0
  • On oğlum olucağına bir kızım olsun demiş atalar

0|1
    0|0
  • kızlar.

0|1
    0|0
  • Kızlar daha hayırlıdır :)

0|1
    0|0
  • Erkek.

0|1
    0|0
  • Kiz cocugu kesinlikle. Cok isterim kizim olmasını

0|1
    0|0
  • Yetiştirilişine bağlı, bunun cinsiyetle alâkalı olduğunu düşünmüyorum..

0|1
    0|0
  • Bence ben :)))

0|1
    0|0
  • erkekler

0|1
    0|0
  • kesinlikle kizlar

0|1
    0|0
  • Kizlar