Evden çıkasım gelmiyor?

Genellikle evdeyim evdeyken tv pc bakıyorum dışarı çıkasım hiç gelmiyor dışarda ilgimi hiç bişey çekmiyo diyorum gitsem nereye gidicem hep bildigim yerler diye çevremdekiler asosyal sin diyor ama ben böyle mutluyum karışan yok eden yok dışarda ilgimi ne çekebilir ki?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• şimdi böyle mulusun ama ilerde kaçırdıkların için pişman olucaksın bende asosyal ve mutluydum ama Şu an yalnız ve mutsuzum kafama göre arkadaşım yok sevgilim yok çevrem yok olanlarda aramaz oldu

0|0
    0|0
    • benim durumda böyle Şu an ama düzgün insan olmucaksa hiç olmasın doğarken onlar yoktu sonuçta yanımda onlarsızda yaşarım

• öyle deme herkes zaten düzgün değil örneğin Şu an benim arkadaşlarım benim dini inancımı daha doğrusu inançsızlığımı sakladığım kişiler bu kadar samimiyetsiz insanlar ama aynı zamanda çoğu zaman yanımda olan insanlar yani herkesten iyi olmasını bekleyemezsin kimsede sende dahil öyle değilsindir zaten haftada 1-2 kez cafede çay yudumlayabileceğin insanlar olsun gidip 2 kadeh şarap içebileceğin birileri olsun yinede...

• olsunda ne biliyim yalandan arkadaşlık yapmak bana doğru gelmiyo açıkçası böyle bir karakterim yok

• Al bendende okadar cok kotuyum 2haftadir evden cikmadim moralim 0

0|0
    0|0
    • İstanbul gibi yalan bir şehirde nereye gidiyim memleket olsa neyse orda gezerim İstanbul 5 para etmez

• Bak iste birini buldun tanis :D belki oda İstanbul'da yasiyor

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...