Evet arkadaşlar , bu gece itibari ile askere gidiyorum bu kardeşinizi iyi kötü nasıl bilirdiniz?

Evet arkadaşlar , ALLAH tarafından bir güç ile kesin olarak askere gitmem gerekti. Yine her zaman ki gibi değişik olaylar yaşayıp ALLAH tarafından askere gitmem istendi ki bu kadar iş üst üste geldi :) Bu siteye tebliğ için geldim tabiki benimle farklı görüşte olan arkadaşlar da var , benim gibi düşünenlerde illa ki kırdığımız da olmuştur gönlünü hoşnut ettiğimiz de biliyorsunuz doğru söyleyen 9 köyden kovulur , ben hep doğruları söyleyen biri olduğumu düşünüyorum. Bütün insanları kimse memnun edemez ila ki arada kırılanlarda olmuştur uzun lafın kısası daha büyük bir kitleye Kur-anı tebliğ etmeye gidiyorum. Bir sene sonra kaldığım yerden tebliğ e bu sitede kaldığım yerden devam edeceğim istediğinizi yazabilirsiniz hesabım aktif olacak istediğiniz zaman mesaj atabilir , tabiki ne zaman cevap vereceğim belli olmaz :) ( Her türlü görüş ve yoruma açıktır istediğinizi özgür bir şekilde yazabilirsiniz )

İzmir / NarlıDere ye gidiyorum :)

1|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Hayırlı teskereler kardeşim yolun açık olsun :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hayırlı teskereler, yolun açık vazifen kolay olsun. Allah'a emanet ol kardeşim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hayırlı tezkereler 😊 İzmir acemilik mi

0|1
    0|0
    • Evet Narlıdere'de kocaman biryer :D Devre kaybı olduğum için çarşıya çıkamıyorum şimdi 2 günlük sınav iznine geldim geri göneceğim pazartesi :)

• Mühim kardeşim 200+ puan alırsam bana yetiyor :) Neyse ben gidiyorum 1 ay sonra görüşürüz :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardeş geçmiş olduğun yaprağı yedin..
    Giderken lay laylim gidersin kışladan içeri girince sövmeye başlarsın..
    Bitlis hizana sakin düşme..
    -32 de biber tuttuğumu biliyorum gey gidi günler..
    Haydi hayırlı tezkereler.

0|1
    0|0
  • Kardeş söylediklerin bir yana iyi yere düşmüşsün bakalım sonra ki aşamaların nasıl olacak, Allah a emanet ol.

0|1
    0|0
  • Kardeşim inşallah şehit olursun

0|0
    0|0
    • Kardeşim Şehit ALLAH'ın dini uğruna savaşıp ölenlerdir :) Gitmeden yanlışını da düzelteyim Dünyada hiçbir ülke , hükümet ALLAH'ın dini için savaşmıyor biraz düşün bu konuda :)

• Insanlara kendi değişik düşüncenii aşılamaya çalışmaaaaa sünneti yok sayarsan islamdan geriye ne kalır peygamberi çıkarırsan geriye ne kalır Kuran basımizin tacı ama onu anlamamız ve uygulamamız için peygamberimize ve sünnetine ihtiyacımiz var. Senle tartışmaya girmek için değil öylesine yazmak istedim kendi görüşümü.

1|1
    0|0
    • Yıllardır bunun savaşını verdim hep tartıştım fakat artık tartışmıyorum , neyse sana da saygı duyuyorum :)

Yükleniyor...