Evet arkadaşlar , bu gece itibari ile askere gidiyorum bu kardeşinizi iyi kötü nasıl bilirdiniz?

Evet arkadaşlar , ALLAH tarafından bir güç ile kesin olarak askere gitmem gerekti. Yine her zaman ki gibi değişik olaylar yaşayıp ALLAH tarafından askere gitmem istendi ki bu kadar iş üst üste geldi :) Bu siteye tebliğ için geldim tabiki benimle farklı görüşte olan arkadaşlar da var , benim gibi düşünenlerde illa ki kırdığımız da olmuştur gönlünü hoşnut ettiğimiz de biliyorsunuz doğru söyleyen 9 köyden kovulur , ben hep doğruları söyleyen biri olduğumu düşünüyorum. Bütün insanları kimse memnun edemez ila ki arada kırılanlarda olmuştur uzun lafın kısası daha büyük bir kitleye Kur-anı tebliğ etmeye gidiyorum. Bir sene sonra kaldığım yerden tebliğ e bu sitede kaldığım yerden devam edeceğim istediğinizi yazabilirsiniz hesabım aktif olacak istediğiniz zaman mesaj atabilir , tabiki ne zaman cevap vereceğim belli olmaz :) ( Her türlü görüş ve yoruma açıktır istediğinizi özgür bir şekilde yazabilirsiniz )

İzmir / NarlıDere ye gidiyorum :)

1|0
25

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...