Bu hayat nasıl böyle gidecekk yaa (sonuna kadar okursanız memnun olurum)?

ağlıyorum aglıyorum aglıyorum
ben yatay gecısle ıyı bır unv ye zor bır bölume gectım (sormayın lutfen)
yalnızım mutsuzum aılemı cok ozlıyorum eskı unv mde ooyle ozlemıyordum sankı ınsanlar daha ıctendi
anlamadım zeka sevıyesı arttıkca ya da ıyı bır unv de okuyunca mıllet ne bu ego ya noluyor bunlara
sınıf cocuk gıbı herkes gruplasmıs coguyla konusuyorumda sahteler ama bı kac kısıyle yakınım ama ıste sahte gelıyor banaa
dersler cok agır calıs dıyeceksınız bılıyorum ama calısıyorumda sankı bılmıyorum olmuyor bıde mal gibi hep elımı kalıdıyorum yanlıs yapıyorum tgabıı bazı sorunlular guluyor seslı seslı duzeltıyorlat
artık elımıde kaldırmıcam
hıcbısey yapmak ısteıyorum uyumak ıstıyorum hepp..(:(:( ne yapıcam bu saatten sonrA?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Değişik ortam yer insanlarin burun buyuklugu seni yıpratmış.
    Gururduy kendinle bilsende bilmesende elini kaldirmakta buyuk cesarettir bu demektir ki, bir seyler yapmaya öğrenmeye calisiyor, adim atiyorsun anlamindadir.
    Univ. böyle bir yer insani zayifsan bogar depresyona kadar iter, pisikoleji altus olup kendini dislanmis asalanmis hissini uyandirir.
    Bunu yapanda, insanlarin tavirlari, halleridir. Toplum olarak malisef ki univ. okuyoruz ama bilgi saygi kültür ahlak sifir (Babanin vagli olan oglunun hikayesi ) gibi sen sen ol asla insanlar karsisinda pes etme dik dur, seni yaratana şükret.! Ezik olma aksine daha cok azim, guc, kuvvet goster. Seni ezenleri sen bilgin basarim ve ilminle kahret.
    Sabir dile goster iste ve muradina, er onlar seninle arkadas, dost olabilmek icin ugrasip pesinde kossunlar sen degil, hic kimse yanliz degilir bunu asla unutma...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dertleşmek istersen yazabilirsin

0|0
    0|0
  • Tek kelimeyle açıklamak gerekirse psikolojik bunalım geciriyorsun aynısı bendede var yalnızlık cekiyorum ama senin yapman gereken diger insanları umursamaman ne dedikleri umrunda olmasın sen yine de tahtaya kalk

0|0
    0|0
    • Artık güç hissedemiyorum. Beynım ağrıyor yemın ederim :(

• Ayni sorunları bende yasiyorum ne diyecegimi bilemiyorum

• Hangi sehirden hangi sehire geldin? Bir cok sehirde bulundum, belki birseyler soyleyebilirim.

0|0
    0|0
    • Eskişehir'den Ankara'ya :(

• Ankara'da ben de ayni sorunlari yasamistim. Gercekten cok kotu bir sehir ozellikle batidan okumaya gelenler icin. Yapabilecek pek birseyin yok maalesef, bir kac tane yakin arkadas edin katlanmak istiyorsan. Kacinci siniftasin?

Kızlar Ne Diyor 2

• Hangi bölümü okuduguna bağlı.

0|0
    0|0
  • ben de eskişehirden ankaraya geldimm :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...