Babam bana çok kaba davranıyor artık kaldıramıyorum napıcam böyle yardım edin?

Çok kaba davranıyor hakaretler ediyor hadi normalde unutmaya çalışıyorum boşver diyorum ama regl olduğum zamanlar özellikle çok alıngan olduğum için dayanamıyorum sinir krizleri geçiriyorum kendimi iğrenç hissediyorum geliyor canım diyip duruyor saçma basit şeylere sinirlenipte ağzını burnunu kırarım falan diyor daha neler neler çok kötü oluyorum gerçekten ben koskoca kız oldum ya, kaldıramıyorum çok alınıyorum. sonra bana Bebek gibi ağlayıp duruyorsun diyor bide ona on ton laf ediyor çok aşağılıyor artık ağlamaktan göz pınarlarım kurudu çok mutsuzum napıcam böyle?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• evlilik çağındasın
    tavsiyem sevdiğine söyle seni istemeye gelsinler
    kurtul evden

0|0
    0|0
    • Daha on sekize yeni girdim.

• Buldum ben ama o istemiyor anlaşamayız biz şartlarımız uymuyor diyor

• saçmalama
      o zaman ayrıl vaktini kaybetme kararsız insanlarla

En İyi Kız Görüşü

• Bütün babalar öyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 3o yaşina da gelsen baban seni hala 5 yaşindasin qibi davranir. Seviyo işte seni daha Allahtan belanimi istiyon

0|0
    0|0
  • hakaretlerini bilmiyorum da.

sadece ''Bebek gibi ağlayıp duruyorsun'' demesine alındıysan. güçlü ol demek istiyordur. Biz erkekler ifade yeteneği konusunda hamızdır biraz.

Ama başka hakaretler varsa bi'şey diyemem bacım

0|0
    0|0
  • Bence babanla konuş açık açık. Olmazsa annenle konuş.

0|0
    0|0
  • Fazla muhabbet etme

0|0
    0|0
  • Annen ne diykr?

0|0
    0|0
  • Hehe de geç dünya güzeli sıkıntı yapma tek bir hayatın var strese gerek yok :)

0|0
    0|0
  • Varsa ciddi düşündüğn ilişkin evlen

0|0
    0|0
  • sabır sabır sabırrrrr ... babadır nihayetinde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Belki senin yapdigin bir aeyi gorup yanlis anlamisdir.. onun icin hak ediyosun diyor.. bence babana neden sana bu kadar kizdigini sor zaten senle kaba konusuyor o zaman sor en yukarisi 1 tokat yersin sebebini oyren muhakkak yaptigin 1 seyi yanlis anlamisdir abla..

0|0
    0|0
  • :/ Bu genç yaşta sinir krizi geçirmen normal değil.
    Baban biraz kaba biri sanırım... ne desem bilemedim 😐

0|0
    0|0
  • Rahatsiz oldugunu ve boyle davranislarda bulunmamasini soyle

0|0
    0|0
    • Hak ediyorsun felan diyor değişmiyor huyu böyle konuşsam işe yaramaz

• Mükemmel olmayı Denicem bakalım yine laf diyecek mi, durmadan ders çalışıp telefona dokunmayacağım bile.

• Dene hala davranislarina devam ederse derdi neymis ne istiyormus senden acik acik sorarsin

• sakin ol kaç yaşındasın okuyor musun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...