Yardim kampanyasına inanmıyorum?

Arkadaşlar. Bugün bir arkadasim para topluyorum Türkiyede amelyat olmasi gereken bir çocuk icin. Bende dedim ki ver iban numarasini (hesap nr) ben yollim. İşte yok şüpheler iyi insanlığı bitirdi , yok niyet önemli diyerek geçiştirdi. Bende orali olmadim. Iki gün sonra cocuk öldü yazdi. Yahu parayi daha haftaya yollicakti bugün ölen çocuğa haftaya parayi nasil yollicaktin. ? Onu gectim. Hastaneler neden ücretsiz amelyat etmiyor. Millyarlar dönüyor saraylara , ihalelere bilmem nelere. Suclu benmiyim şimdi. Dolandırıcılık almış basini gitmis. Ver iban diyorum arastircak biri var diyorum birden cocuk öldü.. neyse. Az bucuk anladınız. Körü kòrüne yardim etmek istemedim. Emin olmak istedim ona da fırsat vermedi.. ne düşünüyorsunuz

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Yardım için verilen paraların %90ının yardım amaçlı kullanılmadığını düşünüyorum. Yardım gereken kişi ile direkt bağlantı halinde olmadığım sürece yardım etmem.

1|0
    0|0
    • Bende öyle dedim iban istedim kivirdi. Güvenmiyon mu falan. Sana güveniyorum da ya seni de kandiriyolarsa. Yok bizzat telde konuştum diyo. Iyi ver ibani arastiracak insan var diyorum bu sefer cocuk öldü diyo.. güvenim arkadaşada bitti..
      Yardim etmedim diye vijdansiz biriymisim gibi konusuyor benimle.. direk irtibat istedim diye...

• Çok da arkadaşın değilmiş gibi zaten... Para göndermedin diye vicdanına yüklenmesi çok arkadaşça gelmedi bana.

Erkekler Ne Diyor 1

• insanların dugularını suistimal edenlerin allah belasını versin hayır işleriyle bari insanları dolandırmayın kardeşim şerefsiziliğin alası ne düşünüyüm başka

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çoğu dolandırıcı ben de kanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Bende inanmıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...