Ya sizce sapık mı bana mı öyle geliyor?

Biyoloji hocam bana dediki boyum 1.54 ,, senin boyun 1.50 nin altindaysa eger rahim bolgen dar oldugu icin ilerde doktorlar cocuk yapmana musaade etmez bir doktora flan git dedi... surekli benimle ugrasiyor bu konulardan konusuyor , hep bu konularla ile ilgili bide benjm uzerimden konu bulup konusuyor , ya cidden yazamadim size daha ama cok cirkin seyler konusuyor bazen ben konusmak istemedikce mola aralarnda flan denk gelnce konusuyor yolum degistirsem bile cagiriyor bende hicbir hocama saygisizlik yapamadgm icin yanina gidiyrm ama hemen geri hocam isim var deyp uzaklasiyorum bana hep o gözle bakması beni rahatsız ediyor ben mi abartiyorum acaba?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• şikayet et hocanı. . ona neymiş senin bu durumundan

1|0
    0|0
    • Ben yapamam

• Ya ben cok sert davraniyorum ama hâla yüzsüz

• Sertliğin son sınırındaysan şikayet vakti gelmiş demektir.

En İyi Kız Görüşü

• Eğer bir hoca bana bunu derse ilk başta uyaririm. Yapmaya devam ederse sert bir şekilde konusurum. Yaptığı çok saçma.

1|0
    0|0
    • Ya tavir yapiyorum suratimi flan degistiriyorum adam yüzsüz herif

• Tavır falan değil sert bir şekilde uyar.

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence haklisin

1|0
    0|0
  • Şikayet et

1|0
    0|0
  • lisede mi oluyor bu olay? ve daha neler diyebilir ki yani senin yazamadığın nası bir ortam var

1|0
    0|0
  • Hocanda sapkinlik var

1|0
    0|0
  • takma burası türkiye olur böyle şeyler he he de geç taviz verme

0|0
    0|0
    • cok rahat bir cevap vermissin :/

• Yapıs yakasına dan kastın ne?

• sert bir dille uyarman kastım, lise sondaysan uğraşma bence ama ikide üçte falansan bencede şikayet et. lise sonda genelde ygs lys derdinden okula gidilmez çünkü

• adam biyolog her b. ku biliyor demekki.
    :D

0|0
    0|0
    • Ne bilecek ya oyle dedikten sonra ben arastirdim oyle bisey yokmus boy 1.50nin altnda olunca falan rahimin dar olmasi uydurdu heralde

• Dusundugun icin tesekkurler..

• rica ederimm.

Kızlar Ne Diyor 2

• Söylediklerini ve yaptıklarını kaydet ve milli eğitime şikayet et.

0|0
    0|0
  • Bence öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...