Sitede adım "Surekli LGBT ile ilgili yazı yazan kız"a çıkmış.

"Başka konularda da yaz, rahatsiz ediyorsun" diyorlar.

Son 6 bencemin LGBT ile ilgisi yok. Ayrıca hesapladım bencelerimin %52si LGBT ile ilgili değil.

Neden ısrarla bu konudan rahatsiz olduklarini dile getiriyorlar? Çok ilginc.

2|1
24|38

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü artık can sıkmaya basladın

1|1
    0|0
    • gençler bu kıza yalakalık yapıpda özelden mesaj alamazsınız bakın o anlıyo delikanlı adamın kim oldugunu eyv :)))

• Benim mesajlarim kapali zaten:) ne demek gule gule kullan eig puanini

• alamazsınız dedim senın mesaj atcanı sanıyolar arkadaşlar teşekkürler.

En İyi Kız Görüşü

• Sen insanların diniyle alay eden kötü birisin

3|1
    0|0
    • Tesekkurler canim benim:)

• Sen naap biliyor musun? Dinimle dalga geçme! !!!

Erkekler Ne Diyor 37

• kara üzüm habbesi Le Ge Be Te canım

10|4
    0|0
  • Kabullenmek onlara zor geliyo.
    Tercih meselesi aslında saygı duymak lazım.

1|0
    0|0
  • banada diyolardı onu bir ara milletin ağzı durmuyor hiç :D

1|0
    0|0
  • @marilynWomanson öyle birsey duymadim. Sadece sana iki kez takip yolladim, ve geri iptal ettim, hatta Şu an yolladim tekrardan, Bencelerin'i okumaktan zevk aliyorum. Ama maalesef takip listendeki kisilerin ve yazilarina alinan yorumlari hak etmiyorsun. Ve bu benim hosuma gitmiyor. Yani o insanlar ile ayni yerde yorum yazmak istemem.

Esenlikle ;)

1|0
    0|0
  • LGBT'ye karşı çıkan, o insanlara düşman olan cahil insanların yorumlarına takılırsan pişman olan sen olursun.. Sen yorumunu gönlüne göre yap. Hatta yabancı bir ünlünün bir sözü var ''Her insan bisexual doğar, toplum baskısı bu kararını değiştirir.'' İnsanın anne karnındayken hatta ortalama 7-8 yaşına kadar kimlerden hoşlanacağından bile haberi yoktur. Annesinin babasının veya etrafındakinin sözüyle seçimlerini belirler. Bu düşünce yanlış bence. Çocuğu serbest bırakın abi ne olmak isterse olsun. Kimsenin cinsel seçimleri bizi ilgilendirmez.. Şimdi banada eşcinsel veya bisexual diye yorumlar yapılıcak arkadaşlar kimseye herhangi bişi ispatlamak zorunda değilim.. Siz sadece beni, benim izin verdiğim kadar bilebilirsiniz... İyi günler..

1|0
    0|0
  • Herkesin tercihleri, seçimleri, duruşu, bakış açısı kendini ilgilendirir. İlgilendirmeyenlerin eleştirmeleri de çok trajikomik. :)

1|0
    0|0
  • Sözlüklere bilene konu olmuşsun, boşver keyfine bak sen takil kafana gore :D

2|0
    0|0
  • özgürlük için başkalarını sınırlandırmak veya aşağılamak sadece bencilliktir
    bunu kim yapıyorsa o bencildir

1|0
    0|0
  • Reklamın iyisi kötüsü olmaz sende merak etme 😃
    Her eleştiri insanları sana daha çok yaklaştıracak, bunu gücü kötüye kullanma 😃

1|0
    0|0
  • zoruna gidiyor onların

2|0
    0|0
  • bir ara oyle bir bence yazığın için olabilir mi

1|0
    0|0
  • takıyo musun bide oda iyimiş

1|0
    0|0
  • Sen kimsin ki

1|0
    0|0
  • Ya bir daha soyle soylemeyin su kiza

1|0
    0|0
  • Kıza çıktıysa mutlu ol

1|0
    0|0
  • Adın çıkmış dokuza inmez sekize.

1|0
    0|0
  • Adın çıkacağına canın çıksın derler...))...

1|0
    0|0
  • öyle olsa ne olur yani?
    Lgbt olsan ne olur yani

2|0
    0|0
  • Seni ilk defa gordumm.

1|0
    0|0
  • Doğru hepimizin derdi sensin.

1|0
    0|0
  • Aaa yine mi sen şaka lan saka tanımıyom seni hahahahahahahahahahahaha

1|0
    0|0
  • Aldırma Marilyn aldırma.

1|0
    0|0
  • istediğin konuda yazarsın bundan kime ne ayrıca yaptığın güzel bişey

1|0
    0|0
  • Konularda ismin gecince, ister istemez

2|0
    0|0
  • seni kovuyoalar galiba bu siteden :D

1|0
    0|0
  • hem insanların homofobik oluşundan ben de dahilim buna.

diğer konu ise yazarların yzadığı gibi yazdıkların benim sınırıma geliyorsa orada durmalısın.

senin bir destekçi olman hakaret özgürlüğü sağlamaz.

tıpkı bir din şemsiyesine sığınıp sadece kendi o dini en iyi yaşıyormuş. geri kalan herkes kafirmiş gibi konuşmakta bununla aynıdır.

1|0
    0|0
  • sesin çok güzel

1|0
    0|0
  • Benim aşkımı kim kızdırmış

1|0
    0|0
  • nerde cikti ben hic denk gelmedim

1|0
    0|0
  • Cunku hu senin hayat felsefen olmus bnce olmelisn her hareketlerin es cinsellikle ilgili

2|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 23

• Niye önemsiyorsun? Ben olsam inadına LGBT ile ilgili yazılar yazmaya devam ederdim. Sen yazabildiğin için editör seçilmişsin, ağzı olan konuşuyor bu sitede. Boş beleş muhabbetler hadi oradan et. Senelerdir duymadığım şey kalmadı hala buradayım, konuşanlar adam sanki.

Potansiyelini düşürmelerine izin verme. Bunu istikrarla yapmaya çalışıyorlar. Bezdirip bıktırmaya çalışıyorlar, kulaklarını tıka bildiğini okumaya devam et.

3|0
    0|0
  • Çok gözü batıyorsun ilgincsin. Ayrica sadece burada degil eksi sözlükte da varsın. Başlığı ram hatırlamıyorum

1|0
    0|0
    • Uludağsozluk olabilir mi? Oradakini gordum de eksisozlukte gormedim

• Aaay cok tesekkur ederim :) mutlu oldum dusuncelerinle.

• Bir şey degil☺

• Bebeğim neden umrunda ki insanlar bırak

3|1
    0|0
  • İnsanlar eksik olduğu şeyler üzerinden vurmaya çalışıyorlar seni oysaki utanılası olan onlar ne gündemden haberleri var nede hayattan sadece birilerinin kendilerince eksik bir yönünü bulmaya çalışıp vuruyorlar.

1|0
    0|0
  • dışarıdan öyle görünmüyor demekki ;)

1|0
    0|0
  • Bana yardım edermisiniz cidden özel bir konu. Ve cidden yardımınıza ihtiyacım var özel olduğu için konuşamıyorum burda yardım etmeniz gerekiyor. Lütfen.

1|0
    0|0
  • Çünkü onlara batıyor o konular battığı içinde çok daha fazla gözlerine çarpıyor. :)

1|0
    0|0
  • Çünkü cesaretin var ve kimse katlanamıyor ♥

1|0
    0|0
  • Kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilsin.

1|0
    0|0
  • Takma kafana

1|0
    0|0
  • Takma. Homofobik insanların dar kafaları bunu anlamalarına izin vermiyor.

2|0
    0|0
  • nick ve birkaç bence arasında bağlantı kurmuşlar heralde üzerine alınma. aynen devam et.

1|0
    0|0
  • Lgbtyi sevmediklerinden sen sadece bir kere konussan dahi bu konuda hep bunla anarlar 😒

1|0
    0|0
  • Zaten her zaman meyve veren ağaç taşlanır canım. Boş yere takma :)

1|0
    0|0
  • Siele panpa

1|0
    0|0
  • devam et ya si. k. tir et dinleme onları

1|0
    0|0
  • Lgbt ne oluyor. s

0|0
    0|0
  • Çünkü öyle tamam olmuş bitmiş gitmiş sana kimsenin birsey demeye hakkı yok herkes saygı duymak zorunda sen inancsz olabilirsin ama bu dinle dalga geçme hakkı vermiyor sana...

0|0
    0|0
    • Neden dinle dalga gecmeye hakkim yok?

• Sen felsefe okuyup da "islam muhammedi karikatürize etmeyi yasakliyor, o halde inanmiyorsan bile karikatiruze edemezsin" diyebiliyorsan zekanda gerilik vardir ya felsefe okuyorum diye yalan soyluyorsun :D

Bildirim gelmeyecek merak etme, engelliyorum :D hem soruma dadanıp hem de "yazma bildirim geliyor" diyen akıllı dost.

• Çok doğru söylemişsiniz, kimsenin hiçbir dinle dalga geçme hakkı yok, inançlara ve insanlara saygı duyulduğu sürece insan gibi yaşayabiliriz.

• Lgbt neyin kisaltmasi?

0|0
    0|0
  • HEM DINLE ALAY HEM CINSIYET LE NERENLE ADIN CIKMICAK HE FAZLA KONUSMA

0|0
    0|0
  • Bıktık ondan. kendi içinde yaşa kardeş

0|0
    0|0
  • Uludag sözlükte 7 aydır senin hakkında birsürü başlık açıyorlar
    Adın travestiye çıkmış dalga geçiyorlar seninle harun abi diye

0|0
    0|0
    • Aman, asıl onlar dalga geçilesi farkında degiller :D bilmemek kötü ama bilmedigini bilmemek daha kotu.

• Ben uludag sözlükte senin adına açılan 2 başlıgı yönetimle konuşup kaldırttım biz seni biliyoruz ve seviyoruz takma kafana :))♥♥♥

• Aaaa gormemistim :D :D tesekkurler

• Sende cinsellikle ilgili konuşma

2|0
    0|0
Yükleniyor...