Norveçe yerleşmeyi düşünüyorum fikirlerinizi alabilirmiyim?

Arkadaşlar yakın bir zamanda Norveçten ev almayla ilgili planımı devreye sokucam sizce bu ülkede yaşamak mantıklımıdır? Görüşlerinizi yazın arkadaşlar tek tek hepsini değerlendiricem :(

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• hiç durma kanka

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yabancı dil var mı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sacma bir fikir. Başka ülke mi kalmadı :D

0|0
    0|0
  • Bence mantıklı güzel ülke 😄

0|1
    0|0
  • Çok pahalı bir ülke. Eğer gelirin yeterli düzeydeyse, çok huzurlu bir hayat seni bekliyor.
    Öğrneğin, benim Norveçli arkadaşlarım haftasonları İsveç'e geçip, alışveriş yaptıklarını söylemişlerdi. İsveç bile daha ucuz. Sen düşün.

0|0
    0|0
    • Pahalı olduğu konusunda hemfikiriz evi alırken bunuda göz önünde bulundurdum bankadan çektiğim krediyi Türkiyede yaşarken ödemeye başlıycam Türkiyedeki evi satmadan kira gelirini yan gelir olarak Norveçe götürmeyi düşünüyorum

• Parayı Euro olarak değilde Kron olarak Norveçe getirsem daha mantıklı değilmi

• Nasıl götüreceğine bağlı. Türkiye'de TL-KRN çevrimini yaparsan, fazlasıyla kazıklanırısn. Keza, az bulunan paralarda, piyasanın üstünde değerler biçiyorlar. Buradan direk götüreceksen, Euro olarak götürmen senin için daha iyi olur bence.

• norveç çok pahalı bir ülke, tavsiyem isviçre daha iyi bir seçenek. ha ille denicem diyorsan dene ve ne demek istediğimi anla :)

0|0
    0|0
  • Is guc var mi oralarda yani duzenin naisl peki

0|0
    0|0
    • Şu anda Petrol üretimi ciddi oranda düştü işçilerin maaşlarında abartısız olarak 3de 1 lik bir kesinti yapılıyo 4 aydır gelen para 2000 Euro civarında

• 2 kardeşim var Üniversiteyi yurtdışında okumalarını istiyoruz babam zaten rahmetli oldu annemle aynı fikirdeyiz daha 16-17 yaşındalar anca denk gelir

• Super dusunmussun, bravo..
      Hem sen hem kardeslerin hayati kurtarin benimde yurtdisi baglantim olsa dusunurdum.

• Bülbülü altın kafese koymuşlar ah vatanım ah vatanım demiş türkiye min tasina toprağına kurban 😊☺

0|0
    0|0
  • Çok pahalı bir ülke ingiltere daha mantıklı

0|0
    0|0
    • ingiltereye yerleşmek benim için çok daha zor İngiltereden bir gelirimiz yok seçenekler Slovenya ya da Norver

Yükleniyor...