Evet arkadaslar aranizda borsa yani FOREX. Oynayan oynama demeyimde yatirim yapip satan varmi?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Benim Müşterilerim Yapıyor Bunu Rahatlıkla Bende Yapıyorum Keyfine

0|1
    0|0
    • Cok zevkli bir nevi sans oyunu ama bunda bilgiye dayali birazda istatistik meselesi

• Allah daha versin 👍

• Herkese Insallah

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Sakin denemeyin. Direkt borsaya katılın.

0|1
    0|0
    • Bence egirimini aldiktan sonra mantikli ikiside ay i borsayla alakali sonucta ufaktan baslayarak piyasada hakimiyet kurabilir bence

• forex çok riskli ben bist 30 dayım

0|1
    0|0
  • Forex ile ilgileniyorum, sen

0|1
    0|0
    • Evet ilgileniyorum

• Analiz Denilen Şey Piyasanın Gidişatına Göre Düşünüp Karar Vermek Ön Sezidir Yoksa Kimse Garanti Edemez Bunu

• Analiz denilen seyi bence kahin veya falcilarin yapmasi daha yerinde olabilir.
      Zira trendler analizler beklentilerin asla tutmayacagi bir denklemde ihtimal uzerine konusmak = zar atmak

• duydum ama nasıl bir şey bılmıyorm :D

0|1
    0|0
    • Normal gidip dovizciden dolar alip satma islemi varya bunu internetten yapan sirket

• kaç parayla girdin peki bu forekse :D

• 300 tl minimumda katiliyosun ogrenene kadar zaten egidim ve seminerleri var 300 tl nin herhangi bir butcesini deniyosun iste alisiyosun 10 lira 20 lira kazanc gibi sonrasinda aracimi sattim 40 bin tl ye ve girdim oyle

• ben bir ara uğraştım fakat net naktin fazlaysa başka işlerle daha fazla kar sağlarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...