1 Yıldır Kickboksla Uğraşan Biri ile Tartıştım? Ne Yapmalı?

Arkadaşlar Üniversitede Çocukla Tartıştık ben ondan 3-4 Cm uzunum Ve Biraz Daha Kalıplıyım. Birbirimizin Üzerine Yürüdük Dışarıdan Bakan biri Benim onu döveceğimi söyler Ama Çocuk İnatla Gel bakalım diyordu sakin sakin Herkes bizi Tutarken.. Sonradan öğrendimki 1 yıldır Kickboksla uğraşıyormuş Lisanslı Zaten.. Tartışma Sebebi Benim kız Arkadaşım sizce Cocugu Korkutmak İcin Napabilirim Biseyler yapmam Gerekli Sizce Kavga Etmelimiyim?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• 1 yıl düzenli yapıyorsa saydırır dostum feleğin şaşar

0|1
    0|0
    • Kalıp Ve 3-4 cm boy avantajı işe yaramazmı :?(

• 10cm yaramıyor sen 3-4 cm den bahsediyorsun hiç unutmam 1.65 lik çocugun 1.95 i gözümün önünde dövdüğü 1.95lik de arkadaşımdı

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim benim hayatin spor zaten koç box taekwondo olsun fitnes olsun hayatim spor üstüne kurulu , ama şöyle ornek vereyim kix box cü diye dovecek diye birşey yok , hayatin kavga içinde çocukluğun kavga içinde geçmişse belli olmaz esnekliğin önemli , ama gardini alirsa yumruklarin isabet etmez vurursa da sağlam vurur , işin biraz sansa biraz yeteneğe kalmis. ama sporcu diye ülkede dovecek diye birşey yok , ben 16 yaşındayken karsimda güreşçi çocuk vardi siniftan kasli masli ben ufak tefektim o zamanlar güreşçi felan demedim istemediğimi şeyler oldu , yani önemli olan senin içindeki canavar ben 16 yaşlarındayken lise 4 teki çocukları sinirlendiğinde yere caliyordum önemli olan hayat felsefwn

0|1
    0|0
    • Haklısın Yakın Girmek lazım birazda

• Rajon yapmalısın. Kavgadan daha ağır şeyler de vardır. Kışkırt ve dayak ye. Sonra da dilekçe yaz savcılığa emniyetsiz hissediyorum diye. Sana ters bakışında bile silahla vursan içerde yatmazsın.

0|1
    0|0
  • Kick boksçu zor korkar ağzını burnunu kanatır. En iyisi kafanı koru.

0|1
    0|0
Yükleniyor...