Gerçek bir arkadaş mısınız?

Bir insanın gerçek bir arkadaş olduğu sizce nasıl anlaşılır? Hayatınıza aniden giren insanlar gerçek bir yer kaplar mı? Yıllarınızı gerçirdiğiniz insanlar gerçek midir?

Güncellemeler:
🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝
Sorulara cevaplarınızı bekliyorum...

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• Aniden giren insanın kişiliğine bağlı. Bence en iyi arkadaşlıklarda güveni boşa çıkarmamak önemli. Herkes güvenir. Ama herkes iyi niyetli olmuyor bu durumlarda. Zaman gerekir, kişiyi iyi analiz etmek.. Arkanda duran bir insana bir sır ver, önemli bir şey söyle 15 saniye sonra arkanı dön ve bak. Gözleri fıldır fıldır dönüyor olacaktır.. O insandan uzak dur. Karşındaki insanı sabrıyla, siniriyle imtihan et. Sabrını zorla, sinirlendir. Vereceği tepki, onun hayatında ne kadar yer kapladığını gösterir. Eğer gelip sana o haliyle bile dikkatli ve güzel konuşuyorsa iyi bir arkadaştır. Birbirinizle çok şey paylaşmalısınız, birbirinize saygı ve sevgi göstermelisiniz.. Ve bunun gibi bir çok şey. Öncelikle arkadaş çevresine bak. Sonuçta atalarımız boşuna -bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim- dememiş. İnan bana bu söz çok doğru. Dediğim gibi. Zaman, kişiyi iyi analiz etme. Karşındaki kişi kurnaz olabilir. Ama sen her zaman ondan da kurnaz olmalısın. Bu devirde, saflık, temizlik, doğruluk pek yürümüyor. Ama bu demek değildir ki sen kötü insan ol. Sen olduğun gibi kal. Sadece insanları tanımaya ve anlamaya çalış. Onlardan önce davran. Her zaman için. Umarım anlamışsındır:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Gerçek bir arkadaş olup olmamam çok da umrumda değil açıkçası. Zor zamanımda kimse yanımda olmuyor. Ama herkes zor zamanında onların yanında olmamı istiyorlar. Adamına göre muamele ederim ben de! Kimini kaale almıyorum kiminin ise en zor zamanında yanındayım. Ama hiçbirine ihtiyacım yok. Sonuçta en zor zamanlarımdan tek başıma kurtulmuşum. Kimse de arkadaşa ihtiyacın var mı dememiş. O yüzden yalnızlık sürekli, hayat süreksiz en güzeli keyfine bakıcan.

2|0
    0|0
  • herzaman değer veririm ama verdiğim değeri alamıyorum o yüzden artık fazla değer vermiyorum kimseye :D

0|0
    0|0
  • Yoo hiçbiri değildir. Bir bakmışın en yakın dediğin insan senin başarılarını tebrik edeceğine müthiş bir kıskançlık beslemeye başlar şaşırırsın, nevrin döner. Babana bile güvenme.

0|0
    0|0
  • evet oyleyim

0|0
    0|0
  • Evet, öyleyim.
    Soruna gelecek olursak;
    Sucuklu yumurta yaparsa gerçek arkadaştır, yapmazsa değildir.
    Hayatıma aniden giren insanlar yer kaplamaz, bunun için zaman gerekir.
    Yıllarımı geçirdiğim insanlar ise gerçeğin dibidir.

0|0
    0|0
  • Gerçek bir arkadaşım.

0|0
    0|0
  • Öyleyim

0|0
    0|0
  • Konuşulunca anlaşılır :)

0|0
    0|0
  • Gerçek arkadaşına güvenebilirsin ve çoğu şeyi paylaşabilirsin

0|0
    0|0
  • Hayata aniden gelen gerçek dost olamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• benim hiç gerçek arkadaşım olmadı en zor günlerimde hep yalnızdım

0|0
    0|0
  • Gerçektir ama çoğu şey geçicidir aslinda

0|0
    0|0
  • yeni bir hayata başlayınca eskide kalan herkesi siliyorum genelde. sebebini ben de bilmiyorum. ama kendim için evet iyi bir insanım çünkü uyumluyum sır tutarım ve yardım etmeyi severim diye iyi bir arkadaş olduğumu söyleyebilirim.

0|0
    0|0
  • 11 yıllık arkadaşlığım bitmiş yani bence kişinin menfaaatine göre değişiyor bu durum, iyi niyetimden kaybeden ben oldum böyle olmaya devam edeceğim.

0|0
    0|0
    • Emin ol kaybetmedin gerçekleri gördüğün için kazandın bence...

• yalnızım :P

0|0
    0|0
  • ArkafSimvardi kiz yanimda cok iyi
    Baskasina beni anlatirdi nazari degerdi bile bile yapardi bunu

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • tek bir dostum var. 13 yaşımdan beri hayatımda.. ben ondan daha vefalıyım bunu biliyorum ama herkes aynı olmak zorunda değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...