Etrafimdakiler "erkegi nasil alistirirsan oyle gider" diyorlar (maddi açidan), ne kadar dogru?

Ikimiz de ogrenciyiz, onun ailesinin durumu cok daha iyi bizden ama ailesi fazlasiya cimri. Haliyle ben herseyi oduyorum. Bazen skisinca para yolluyorum. Bugune kadar bana hic hediye almadi. Ben ona elimden geldigince aliyorum. O benim degerimi cok iyi biliyor. Anne babama ne kadar guveniyorsam ona da o kadar guveniyorum. O benim herseyim. Evlilik yolundayiz ve ben sade bir nikahla evlenmek istiyorum. Hani evlenene kadar tum herseye katlanirim cunku biliyorum evlenince o ailesinden maddi acidan kopacak ve eminim ki bana herseyin en guzelini yapacak.

Yakin aile dostumuz bana "erkegi nasil alistirirsan oyle gider" dedi. Sinir oldum. Sizce yanlis mi yapiyorum? Fazla mi saf emiz duygular besliyorum? Ama o bunu cidden hakediyor..

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Eşim çok zengin ama ben ondan hiçbir sey istemiyordum İlk zamanlar. Şimdi de hiçbir sey almıyor öyle alıştı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Öyle birşey yok. Ben öğrenciyken sevgilim çalışıyordu. Bazen hesabı o ödüyordu. Bazen paylaşıyoduk. Çalışmaya başlayınca değişiyor işte. Yani takma sen onu diyenlere.

0|0
    0|0
    • takmiyorum ama moralimi bozuyorlar

• Çevre baskısı çok önemli. Çevreye kulaklarını tıka. Çevre baskısı yüzünden terkedildim ben!

Kızlar Ne Diyor 1

• tümünü okumadım ama maddi açıdan sıkıntısı olmamasına rağmen eli cebine gitmiyorsa sıkıntılı bir insandır demek bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...