Allah aşkına 20 yaşındaki bir kızı bu kadar kısıtlamak normal mi?

Arkadaşlar 20 yaşında hukuk öğrencisiyim bu zamana kadar hep okul dershane ev arasında mekik dokudum hiç bir sosyal çevrem olmadı çünkü annem izin vermedi. Ne zaman dışarı çıksam saat 4ü 5i geçtiğinde arayıp hakaret etti bu saatte nerede sürtüyosun çabuk eve gel diyip durdu. Bu zaman kadar benim erkek arkadaşım mı olmuş ben bir ahlaksızlık mı yapmışım ne bu kısıtlama ya bıktım yeter bıktımm haftada bir dışarı çıkıyorum ondada 500 kere arayıp nerdesin diye hesap soruyo, babam benden yana anneme yalvarıyo böyle olmaması için ama nafile bıktım arkadaşlar nolur yardım edin sorun bende mi

sınava hazırlanırken özel ders almak istedim bir erkek hocayla baş başa kalamazmışım diye izin vermedi

bıktım yemin ediyorum onun yüzünden herkes bana asosyal diyo bilmiyolar ki dışarı çıkma iznim yok

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ailenle aynı şehirde misin? Dikey geçiş mi oluyo yatay mı oluyo bilmiyorum ama başka bir şehrin aynı bölümüne başvursan? Bazen hakları almanın tek yolu isyandan geçer. Haklı sebeple edilmiş isyan eninde sonunda insanı haklarına kavuşturur.

0|0
    0|0
    • Geçiş yapacağım teşekkürler :)

En İyi Kız Görüşü

• Sık dişini hepimiz katlanıyoruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Annen senin iyiliğini düşünerek böyle davranıyor bence ama aslında bu hareketi senin kendine olan güvenini azaltıyor ve seni içe kapanık bir hale sokuyor. Allah geçinden versin annene bişey olsa sen bir boşluğa düşersin bir anda serseme dönersin bu kadar kısıtlamak bana göre çok yanlış hele ki kız çocuğunu bu kadar kısıtlamak hepten yanlış. Bu şekilde kısıtlanan insanlar ilerde iş seçiminde de eş seçiminde de hep yanlış kararlar veriyor sonrasında hayat boyu mutsuz oluyorlar. Bana göre kişi en geç 18 yaşına geldiğinde kendi ayakları üzerinde durmalı ve belli sorumlulukları olma ki ilerde doğru seçimler yaparak hayatını doğru şekilde şekillendirebilsin...

Bana sorarsan bu konu hakkında annen ile ciddi ciddi konuş eğer bir sonuç elde edemezsen ben bundan sonra babama hesap vereceğim de bir yere giderken babandan izin alarak git böylesi senin için daha sağlıklı olur. Arkadaşın tavsiyesine uyup yatay geçiş ile başka bir ile gidersen bocalarsın buda senin derslerinde ki başarını etkiler...

0|0
    0|0
  • Sen ne yapmak istiyorsun mesela?

0|0
    0|0
    • Hiç bir şey... En azından haftada birkez dışarı çıkmama laf etmesin

• Umarım gelecektr rahat yaşarsın.

• Helal olsun o anneye size iyilik yaranmıyor annenin ellerini öp benim için. : )

1|1
    0|0
  • baban senden yanaysa oldukça kolay halledilebilir bir durum bu ayrıca erkek arkadaşın olması ahlaksızlık yapıyosun demek değil arıyosada bakma telefona oda zor değil baban arkanda dursun yeterki

0|0
    0|0
  • napıcan cekeceksin en azından avukat hakım ya da savcı ne olacaksan o zmna kadar hem avukat olacakmıssın evlensene benımle :D

0|0
    0|0
  • Hoş olmayan bir durum fazla kısıtlayıcı bir aile fakat sana değer veriyolar desem de çok kötü durum

0|0
    0|0
  • Annen baya paranoyak anlasilan Allah sabir versin

0|0
    0|0
  • Aşırı korumacılık ve üslup bozukluğu iyi birşey değil. Sanırım anneniz kendisi de benzer şartlarda yetiştirildiği için sizi de kasıyor.

0|0
    0|0
  • başkasının ne dediğine takılma bu bir, kendi hayatına bak buda iki, avukatlığını göster ailenden başlayarak :D.

0|0
    0|0
  • babana de ağzına vursun bir tane

0|0
    0|0
  • ailenin yanında okuyorsan allah sabır versin

0|0
    0|0
  • Aslında tam tersi babanın sürekli araması lazım bu işte bir terslik var :D

0|0
    0|0
  • Vay senin ananın kaynanalık yapacağı Ada'mın haline 😄😄😄

0|0
    0|0
  • Boş ver zaman kötü annen haklı.

0|0
    0|0
  • Ne güzel bölüm okuyorsun, bu yolun sonunda güçlü bir kadın olacaksın ve güçlü kadınlar istediği herşeyi yapar.
    2 yıl daha sık dişini güzelim.

0|0
    0|0
  • Sst lutfen biraz sakin ol.
    Sana yardimci olmak isterim, cok gerginsin.
    Aileler bazen boylr olabilir hayatta hersey gecici uzulme, neredensin peki sen

0|0
    0|0
  • Düzgün kız olmasan çok iyi bir annen olurdu karışık iş bunlar hem sevgilin olsun ya sevgilisi olan kızlar yamuk olmuyor sonuçta.

0|0
    0|0
    • Allah aşkına bu zmaana kadar gözüm dersden başka birşey görmüş mü acaba

• O konudada haklısın hukuk zordur bir işletme mezunu olarak az çok anlayabiliyorum seni.

Kızlar Ne Diyor 10

• Valla ben devlet memuruyum annem hala karışır bana yapma etme desem de aynı alıştık ne yapalım Allah yokluğunu göstermesin :)

0|0
    0|0
  • normal değil annenin durumu. hakaret etmesi zaten psikolojik olarak sorunları olduğunu gösterir. baban sana destek oluyorsa annei tedavi ettirsin.

0|0
    0|0
  • Sana bir taktik vereyim biraz rol yap hiç bir anne dayanamaz sonra buraya gelip bana tesekkır edeceksin
    Yapman gereken 2'3 gün evde yeme içme odandan çıkma annen sana sorarsada agla anlat çok sıkıldım bir sinemaya bile gidemiyorum bana güvenmiyormusun ben senin kızInım yanlıs yaparmıyım gibi kaflar et ertesi gün sana karısmayacak 😘

0|0
    0|0
  • Annen hem senin iyiliğini düşünüyor hemde sana bu konuda doğru yaklaşamıyor seni çok iyi anlıyorum senin başına tecavüz taciz (Allah korusun) gelmesin diye böyle davranıyor sana ama bunu daha yumuşak daha iyi bir dille anlatabilir senin iyiliğin için böyle yaptığını düşündüğünü söyleyebilir ama böyle davranmanın seni daha iyi koruyacağını düşünüyor olabilir

0|0
    0|0
  • annende sorun var anlaşılan. babam izin verdi sana ne oluyor de telefonu kapat bence. hak ediyor bunu.

0|0
    0|0
  • Hiç sorma 😄😄😄

0|0
    0|0
  • Benimkilerde kisitliyor. Sonra maceracı oluyoruz awk.

0|0
    0|0
  • Bu kadarı da abartı bence

0|0
    0|0
  • benimde ailem çok sıkıntılı özellikle annem hemen panikliyor aslına üniyi dışarda okusan rahat ederdin ama bu durumda annenle sürekli konuşup anlatmaya çalışıcan

0|0
    0|0
    • Gwçiş yapıcam sırf bu yüzden

• babanın destek olması iyi bir şey onunla konuş başka yere geçmeye çalış en azından bir süre rahat edersin

• Benim de babam boyle aha

0|0
    0|0
Yükleniyor...