Evleneceginiz insanın meslegi ne kadar onemli?

Evleneceginiz insanin meslegi ne kadar onemli? Denklik arar misiniz?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kazancını Helal yoldan KazanIyorsa Evinizde Mutlu huzurlu Yaşamanız İçin Çaba Sarfediyorsa Ne Önemi Var Denkliğin. Bir Kültür Farkı Olur Anlaşmanızı Zorlayan Onu Anlarım. Ama Mesleki Denklik Nedir Yaaaa. Tutki Aynı Meslektesiniz Eve Geldiğinizde Aynı Konuları aynı Sorunları evde mi Konusacaksınız İş Yaşantınızı Eve mi Taşıyacaksınız. 1 aya kalmaz kesin boşanırsınız Tecrübeyle Sabit.
    Olay Maaş Farkı ise Ben Çok Kazanıyorum O Az ise Cevabım Şu : Evlilikte Benım Maaşım Onun Maaşı Diye Birşey Yok. BİZİM maşımız BİZİM gelirimiz var. Eğer ikiniz BİZ KAvramını oluşturamadıysanız Sizin Evlenmenizede Gerek Yok. Boşuna Masraf Yapmayın Yani.
    Sen Gönlüne hitap ediyor mu Sana sahip Çıkıyormu Ona cevap ver. Eğer Yüreğinde Sağlam bir Yeri Varsa Sahip Çık Ona Sağın Solun Ne Dediği Ne Düşündüğü Kimin Umurunda. Unutma Onlar Konusur SEN YAŞARSIN DOĞRU İNSAN İSE ÇOK MUTLU YAŞARSIN...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben hukuk okuyorum ve bir senem kaldı avukat olucam inşallah yani karşımdakininde bana yakın ya da benden daha iyi olmasını isterim.. Çünkü erkekler eslerinden düşük bir meslekte olunca kendini iyi hissetmez bu nedenle de aramızda tartışmalar çıkabilir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Evleneceğim insanın mesleği ve kariyeri çok önemlidir benim adıma. Aslında sadece mesleği değil, almış olduğu eğitim-öğretimin kalitesi ve niteliği de önemlidir.

0|0
    0|0
  • Çok önemli

0|0
    0|0
  • Kolay işi olursa olur yoksa izin vermem benim maaşım yeter her ikimize. Yorulmasın kıyamam.

0|0
    0|0
    • Her kadin kendi ayaklari uzerinde durabilmeli

• Haklısın bende o yüzden kızlarım olursa en iyi şekilde imkanlarını sağlayacağım ki kendi ayakları üstünde dursun. Ama benim işim gereği eşim her işte çalışamaz bunu demek istedim.

• zerre kadar önemli değil

0|0
    0|0
  • herkes denklik arar ve oldukça önemli bir mevzu

0|0
    0|0
  • tercih meselesi değil, gönül meselesi bu işler. denklik aramam.

0|0
    0|0
  • Nasıl birisi oldugu önemli olan benim için

0|0
    0|0
  • Hic obemli degil

0|0
    0|0
  • Üniversite mezunu olması önemli tabi.

0|0
    0|0
  • evleneceğim insan kadar önemli

0|0
    0|0
  • çok önemli çünkü hayatına etki edecek

0|0
    0|0
  • önemli değil.

0|0
    0|0
  • Şirket kurmayacağız. Aile kuracağız. Namuslu ve dürüst olduktan sonra isterse ev hanımı olsun. :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kesinlikle önemli değil, sadece insan olsun.

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • önemli..

0|0
    0|0
  • ben ararım

0|0
    0|0
  • Denklik ararım evet ama belli olmaz gönül sonuçta