Babalar kızlarının sevgilisiyle tanışmalı mı yoksa zamana mı bırakmalı?

Babalar kızlarının sevgilisiyle tanışmalı mı yoksa zamana mı bırakmalı?

0|2
27|21

En İyi Erkek Görüşü

• tanışmalı ama babalara gelmesin sevgili dikkatli olmak lazım

4|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sevgilisiyle tanışmalı sıkıştırmalı oğlanı sen kızımla ilgili neler düşünüyorsun ciddi misin değil misin ciddi değilsen kızımı oyalıyorsan kafanı patlatırım hea onu üzmeye kalkarsan eğer seni varya seni demeli. soyunu sopunu araştırmalı kötü birileri var mı yok mu diye aillede asdf :D

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Ciddi adımlar atmadan tanışmamalı bence. Şurada sordan çoğu kızın 5+ sevgilisi olmuştur. Adam sürekli bütün sevgilileriyle tanışırsa sıkıntı olur yani. Ya da ben o kadar geniş değilim. Benim de geçmişte birçok sevgilim oldu annemin babamın hiç birinden haberi olmadı.

1|1
    0|0
    • sadece sen öyle sanıyorsun kesin haberleri vardırda sana çaktırmamışlardır

• umarım :)

• tamam yeter çok bildirim geldi :D :D :D

• İlerde baba olunca kızımın sevgilisi olabilir gayet dogal bişey getirip benle tanıştırmalı hatta mümkünse hepsini tanıştırmalı neden derseniz bir erkege seni babamla tanıştırcam dedigin zaman eleman ciddi degilse ve kızı kullanacaksa bile baba faktöründen dolayı vazgeçer ve kızın peşini bırakır ama eleman geldi tanıştık falan iyi birine benziyor ben onay verdim kızım onunla gezezip dolaşabilir ama benim ve kendinin başını önüne egecek davranışlarda bulunmadan onun dışında gezsin tozsun derslerini aksatmadan ama bilgimin olması her zaman iyidir hem kızımın güvende oldugunu bilirim hemde onu ve duygularını anlamış olurum ona hissettirmeden kanatlarımın altında tutarım evlenmek isterler isede elimde ne varsa onlar için harcarım :D

1|0
    0|0
  • kızımın kiminle beraber olduğunu bilmek isterim.. o ciddiyeti anlarsam görüşürüm. o duyguyu alamazsam kızıda görüştürmem zaten..

1|0
    0|0
  • Ulan böyle bir kız olacak babası istemeyecek varya ne film olur ha :)

2|0
    0|0
  • zamana bırakmalı

1|0
    0|0
  • Tobe Estağfurullah ne günlere geldik ya. Azıcık hayâ. Azıcık.

1|0
    0|0
  • Keşke öyle bir kanun çıksa

2|0
    0|0
  • Şahsen ben ciddi düşünsem biri ile ailesiyle babasıyla tanışmak, kendimi tanıtmak isterim. Sonuçta bir süre sonra o ailenin içine girmiş olucam belki kız arkadaşım kendini yetiştirmiş kültürlü bir insan ama babası ve diğer aile üyeleri daha iki lafı bir araya getiremeyen insanlarsa. Bunları da düşünmek lazım yani. Erkeklerin ailesi içinde geçerli bu belki kız erkeğin ailesini beğenmiyecek.

1|0
    0|0
  • Tanıstır. ayrılığınıza sebep olacak olsa bile.

1|0
    0|0
  • Zamana birakmali

1|0
    0|0
  • Zaman en iyisi.

1|0
    0|0
  • tanışmalı elbette kızının iyiliği için

1|0
    0|0
  • babaya göre degiişr benim kızım olacak sevgılısını tanıstıracak ohooo okula bıle göndermem lan

1|0
    0|0
  • yaşa bağlı artık yetişkin çağda bir kızsa kesinlikle tanışmalı

1|0
    0|0
  • Tabiki tanışacak gerekirse abileri ders verecek o sevgiliye

1|0
    0|0
  • en son ve zamana bırakmalı cıvık cıvık olmamalı

1|0
    0|0
  • Aman benim peder duymasin:) zaten benim ufaklik iskolik

1|0
    0|0
  • Zaman birakilmali

1|0
    0|0
  • ölmezsem kızım olursa tanışmak isterim söylemezse anlarsam salağa yatarım bir çok baba gibi :)

1|0
    0|0
    • "Bir çok baba gibi" 😂

• @FushiaDelisi düşünceli ve iyi olanları empati yeteneğine sahip olanları kasttetim bir çok garip kaçmış olabilir kabul ediyorum :D

• Bu kadar rahatlik iyi degildir. Sevgiliyle degil ancak evlenecek kisiyle tanisabilir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• aileler zırt diye tanışmamalı. gençler birbirinden emin olmalı, evlenme kararı almalı, aileler tanışıp söz nişan ve düğün işine girmeli.. aksi halde sürüncemede kalan bir durumda aileler gençlerin mutluluğunu bozabiliyor. her şeye karışıyorlar, oydu buydu derken işin cılkı çıkıyor.

insan, hata yaptığında sevdiğini affedebiliyor. ama aileler işin içine girince o hata dallanıp budaklanıyor ve affedilmeyecek boyuta gelebiliyor.
    geç tanıştırdım ben eşimi ailemle. hiç pişman değilim. iyi oldu böyle.

1|0
    0|0
  • babalar kızlarının eşini tanımalı tanısmalı.
    iyice araştırmalı

1|0
    0|0
  • Ciddiysen evet

1|0
    0|0
  • Ben baba olsam tanışırdım yani kızımın sevgilisiyle. Çünkü bir erkeği en iyi yine bir erkek tanıyabilir.

1|0
    0|0
  • Tanışmalı tabikide

1|0
    0|0
  • Tanışmalı bence kiminle görüştüğünü bilsin en azından başına bir iş gelme oranı azalır

1|1
    0|0
  • Zamanı gelince iki tarafta birbiriyle tanismali

1|0
    0|0
  • Benim babam şimdiden kinli. Tanışması nasıl olacak bilmiyorum.😄😄😄

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum

1|0
    0|0
  • ciddi bir ilişkiyse tanışmalı

1|0
    0|0
  • Ciddiyse tanışmalı

1|0
    0|0
  • kızlarının nasıl bırıyle sevgılı oldugunu bilmeleri için tanısmalı kesınlıkle

1|0
    0|0
  • ben tanıstırmam.

1|0
    0|0
  • ciddi ise tanışsın

1|0
    0|0
  • Evett

1|0
    0|0
  • Babadan babaya değişir:))

1|0
    0|0
  • zamaana bırakmalı

1|0
    0|0
  • Bence tanismali, biraz acik goruslu olmak da fayda var..

1|0
    0|0
  • Tanışmalı. Bence her baba kızını kime emanet ettiğini bilmek ister

1|0
    0|0
  • Zamana birakilmali

1|0
    0|0
  • Uygun bir zamanda tanışmalı. Babamla aramdaki güveni korumak adına buna çok dikkat ederim.

1|0
    0|0
  • Bir zaman sonra

1|0
    0|0
  • Tanışmalı ama dayak yemeyi de göze alarak ;)

1|0
    0|0
  • tanışmalı

1|0
    0|0
  • Bence istemeye gelince tanışsa daha iyi olur. :D

1|0
    0|0
  • Öyle birine aşık oldum ki babama dedeme nineme herkese tanıştırmak istiyorum aşk ne illet bir şeymiş

1|0
    0|0
Yükleniyor...