Yaklaşık 1 Yıllık Sanal Arkadaşımla Bir Tartışmamız Oldu Ne Yapmalıyım Sizce?

Yaklaşık 1 Yıllık Sanal Arkadaşımla Bir Tartışmamız Oldu Ne Yapmalıyım Sizce?

Ara Sıra Tartışmamıza Rağmen İyi Anlaşıyoduk Ama Farklı Görüşlere Sahip olduğumuzda Bana "Senin Düşüncen Saçma, Yanlış" Falan Diyodu Bende Buna Kızdım Hoşlanmıyorum Yapma Falan Dedim Sonra Tartıştık Ve O Bana "Mesaj Atma, Konuşma" Demesine Rağmen Yazdım Daha Sonra Bana "... bu aralar seninle konuşurken geriliyorum belki benim dik başlılığımdandır ama fazla ısrarcısın anlattıkça aksini söylemeye devam ediyosun buda en sinir olduğum şey bu yüzden de sert davranıyorum istemeden ya da isteyerek" Dedi Ben Bunu İtaat Etmemi İstiyor Gibi Anladım Daha Sonra Bana Sürekli Tartışırken Gülüyosun Ve Konuyu Değiştiriyosun Dedi Bende Gıcıklık Olsun Diye Güldüm Sonra İyice Sinirlendi Mesaj Atma Dedi Bende Umrumda Değilsin Seni takmıyorum Üzülsen De Umrumda Değil Sana Daha Mesaj Atmayacağım Özür Dileyene Kadar Gibisinden Mesaj Attım Tabi Olayı Tek Taraflı Dinlediniz Ama Sizce Ben Haksız Mıyım Yani Özür Dilemeli Miyim Yoksa Bir Şey Yapmamalı mıyım? (Resim Attığım Son Mesaj)

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Sanaldan arkadasinsa sanaldan cicek yolla barisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• mesajı okumadım da bunun tek bir açıklaması var. ya ikinizden biri veya ikiniz de başta olduğunuz kişi değilsiniz ve zamanla değiştiniz. ya da hep böyleydiniz ama başta bunu fark etmediniz iyi anlaştınız ve zamanla karşı tarafın davranışlarına takılmaya başladınız. benzer bir durumu yaşadım ve Şu an o arkadaşımla konuşmuyoruz...

0|0
    0|0
    • Başlarda Farklı Görüşlere Sahip Değildik

Yükleniyor...