Kürt ile çingene sevgili olabilir mi?

Ben kurdum o cingene sizce baslamadan bitmeli mi neden?

0|1
25|45

En İyi Erkek Görüşü

• Hepimiz insanız kardeşim. Önemli olan kalpler sen sevdikten sonra kimseye laf düşmez...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• Tencere kapak

3|5
    0|0
  • Ulan insanız hepimiz insan! Kusura bakmayın ama saçma sorular soruyosunuz. Yok kürtle çingene sevgili olabilir mi, yok türkle kürt evlenebilirmi, yok aleviyle sünni bilmemne yapabilir mi yok şöyle mi böyle mi! İnsanları bu şekilde sınıflandırmaya devam ettiğimiz sürece boktan kibirlerimiz bizi rahat bırakmayacak!

1|0
    0|0
  • neden olmasın sen kurtsen turklerde kurtlerlemı sevgılı olmamalı ilginc her kurt ayrımcılık yapıldıgından sıkayet eder :D

1|0
    0|0
  • Böyle bişeyi niye burda sorma gereği duyorsun ki sen bilyorsun bir dünya hayvan var burda ve ırkı küçümseyici alaya alıcı laflar sarf edecekler buna rağmen niye soryorsun seviyorsan çingene olup olmamasının ne önemi var yeterki insan olsun bu sorunun cevabını kendinde biliyosun yani

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Olur, davul bile dengi dengine sözünü doğrulamış olur.

3|0
    0|0
  • İnsan insandır, herkes sevgili olabilir, ama yetişme ve kültür farkı da olabilir. İkinizi tanısam söylerdim fikrimi.

0|0
    0|0
  • Sorununuz ne dostum sizin?
    Etnik kimliğe göre sevgili mi seçilirmiş?
    Kendi seçmediğiniz bir kritere göre, hayatınızı şekillendirmeyin. Biraz düşünün.

0|0
    0|0
  • Bu kadar saçma bir soru olabilirmi ya ne fark edicek türk kürt laz çingene vb... aşk varsa arada bitmiştir 👌🏻👌🏻👌🏻✌🏻️

0|0
    0|0
  • Olur sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • ohhhh tam olmuş :D

1|0
    0|0
  • Seviyorsanız niye olmasın ki...

0|0
    0|0
  • muhteşem ikili

0|0
    0|0
  • olur da. böyle millete sorarsan olmaz. ilişkiyi sen yaşacaksın biz değil.

0|0
    0|0
  • referandum yapalım istersen bacım sandıktan ne çıkarsa ona göre karar verin... yahu seviyorsanız birbirinizi olay bitmiştir sorman bile abes :)

0|0
    0|0
  • Aynı sayılırsınız olur.

0|0
    0|0
  • Omaz

0|0
    0|0
  • Bana gel? :)

0|0
    0|0
  • bence iki böcek birbirinize çok yakışırsınız

0|0
    0|0
  • bir tane kürt sevgilim vardı ama neydi be aboooooo bütün ipler onun elinde olacaktı falan

0|0
    0|0
  • yok yasak

0|0
    0|0
  • :d yeni bir nesil olacak Küncin... Kürtlerde hep cingenleri seviyor benm asker arkımda cingen skmk icin gidiyordu hep nedir bu cingen aşkı sizdeki anlamadım

0|0
    0|0
  • Aşkın engel tanımayacağına inanirim

0|0
    0|0
  • Bence çocuğu beklemliyiz

0|0
    0|0
  • Çingene olmaz canım ters bize o

0|0
    0|0
  • mallık başa bela

0|0
    0|0
  • kürt çingene olmaz ama kürt laz olur :D

0|0
    0|0
  • arkadaşım geçen rotla pit attık ne çıkar die bişi çıkmadı bilemedim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 25

• Olmaz mı olur tabi. Amerika'da siyahi biriyle Asyalı biri evlenebilirken senin burada "sevgili olabilir mi" diye sorman çok saçma. Şunu da hatırlatayım Amerika'da aileler ilişkilerde söz hakkına sahip değildir. En fazla mirastan men eder. Türkiye'de öyle mi? Evlendin hop anan taşındı, hop gelin kaynana kavgası, sonra dünür kavgası...
    Tavsiyem: Kürt ile çingene önce kendi ekmeğini kazanacak mertebeye ulaşsın sonra ailelere saygılı bir şekilde haber versinler ve evlensinler.
    Dedem çingenelerle dolu bir mahallenin muhtarıdır. Bir sözü var: Çingene bulduğunu bugün yer yarını düşünmez. Bu da bir tecrübedir. Düşün biraz.

0|0
    0|0
  • Aynen çok uyumlu olurlar :d

1|0
    0|0
    • Bence onlar bizden uzak dursun hatta sen de uzak dur belli ki kürtsün aman Allah korusun sizden😂😂😂😂😂😂
      Engelliyorum 😂😂

• Bulmussunuz birbirinizi bence

0|1
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • Herkes herkesle olur çiçeğim yeterki karşında ki insan olsun.. Seni üzmeyeceğine inanıyorsan devam et. 😘 Ayrıca o imalı yorum yapan arkadaşlar biraz insan olmaya çalışsanız belki herşey çok daha güzel olurdu.

0|0
    0|0
  • Pardon da ha kürt ha çingene ne farkeder?

0|0
    0|0
  • Yok yakışırlar 😄

0|0
    0|0
  • Bazıları aşağılayacak yorumlar yapmış ama ben öyle yapmayacağım çingeneye de romana da kürte de saygım sonsuz. Sevgili olup olamayacağınız öncelikle sevgiyle alakalı eğer birbirinizi gerçekten seviyorsanız kimse karışmaz ve aşkınızı yassrsınız yani ne bakımdan sordun anlayamadım..:S

0|0
    0|0
  • Birbirinizle anlaşabiliyorsanız olur, bunu en iyi siz bilirsiniz.

0|0
    0|0
    • @Kekohovarda ya git işine kardeşim benim sevgilim Türk, Kürtler umrumda bile değil.

• @Kekohovarda :) :) hayal dünyasında yaşamaya devam et.

• Kürtler çingeneye kız vermez ki hatta kızın hayatında da birisi olduğunu öğrenseler ciddi bir sorun çıkar aileni sen tanıyrsun şekercikk 😇N😇A😇Z😇

0|0
    0|0
    • Yoo benim ailem gayet hosgorulu ve medeni niye ailesi turk olupta muhafazakar olan yok mu birsey bilmiyorsaniz iyice bir arastirin

• benim eski nişanlım Şanlıurfa lıydı bn bursalıyım bn 26 yaşndym o 48 yaşnda önce bayağı tepki göstrdlr onun ailesi yaşı küçük o kız Bursalı filn ve onun 19 yaşndki yeğenleninin sevgilisinin olduğunu ögrndklrinde kızı öldürürcsine dövmşlr bn ordn biliyrm 😇N😇A😇Z😇

• Doguda olabiliyor benim cevremde turk olupta oyle olanlar var kaliplasmis bir dusunce oldugu icin oyle biliniyor

• Siz olun bence

0|0
    0|0
  • Olur ikiside birbirine benziyor zaten

0|0
    0|0
  • Neden böyle bir düşünceye kapildigini çok merak ettim açıkçası.

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz ya şöyle şeyleri takmayın

0|0
    0|0
  • bir belgeselde görmüştüm kürt ile çingene sevgili olupta el ele tutuşursa Ay Güneş'e arkasını dönüyormuş.
    Bilemedim...😕

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Niye bitsin ki

0|0
    0|0
  • Yoo farkliliklar insanlari butunlestirir

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Soylariniz degil siz sevgili oluyorsunuz.

0|0
    0|0
  • evet :)

0|0
    0|0
  • Yaşasın! Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

0|0
    0|0
  • çingeneler nasıl oluyor hiç bilmiyorum ki ama çok fark varsa sıkıntı olur gelenekler vs

0|0
    0|0
  • Lazım sevgilim kürt aileler isin icine girmese cok mutluyuz ama aileler falan isin icine girince kültür farkı gelenek gorenek farki falan cok buyuk sorun olmasada icten ice yipratiyo

1|0
    0|0
    • @Kekohovarda lan bir uza herkesin yorumuna atlamışsın ırkçılık yapma pislik

• @Kekohovarda allah senin belani versin soyun kurusun insallah pis vatan haini ayrica soran kisi yanlisin var o kurtler temsiz etmiyo o pkk yi ermeni leri vatab hainlerini serefsizleri temsil ediyo

• Cidden katiliyorum sana her iki tarafinda adini kullanip birbirlerine düsürenlerin sayisi cok fazla

• Kurtle cingene olur olmasinada turkle kurt olmaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...