Hadi İtiraf köşesi yapıyoruzz?

Herkes uzun zamandır sakladığı şeyi itiraf etsin bakalım :D herkese +1 .
İlk ben edeyim :)
6. sınıftayken fen bilgisi hocama aşıktım :D

Güncellemeler:
Birşey daha itiraf ediyorum Survivor Semihe bayılıyorum :) :D

1|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• Yıllar önce bir karar aldım asla evlenmemek üzere hayatımı şekillendirmeye kalktım, sorumluluklarım gereği aşk gibi duyguları içimde barındırmamam kimsenin hayatını da zehir etmemem gerektiğini düşünüyordum. Kalbimi taşlaştırmanın ve başarının en güçlü kozu olan öfke, öfke ve yine öfkeye başvurdum.(Başarının sırrı A. Hitler) Azımsanmayacak başarı ivmelenmesine 3 sene harcadım. Ancak sonra Nazilerin sonunu getiren öfke benim de sonumu getirmeye başladı. Milyonların desteklediği adam 7 yıl dayanmışken 3 yıl gerçek bir sabır göstergesi idi belkide. Sonra işlerin böyle yürümeyeceğini düşünerek tüm duygularımdan kurtulma kararı aldım. Hayatıma belli bir yıldan sonra arkadaş bile sokmamakla beraber kimseye de bir şey hissetmedim. Bu zamanda ise kadınlar sadece cinsel bir obje olacak kadar düştü gözümde. Bu da çok mide bulandırıcı, iki yüzlülük ve basitlikti benim için. Kimseyi kandırmaya hakkım yoktu. Bunun sonucu olarak duygularımdan sonra nefsimi kaybettim. Bir dostum beni aydınlatıcı o sözü söyleyene kadar; "İnsan gibi kutsal bir varlıktan meleğe düşmek neden?" Tanrı şahidimdir ki ben melek olmak istemiyorum. Ancak artık geri dönemiyorum. Sadece insanlığımı hatırlamak için etimden bir parça ile arada bir şeytanı yanıma kadar çağırıyorum. Ama daha çok kayboluyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

Kızlar Ne Diyor 8

• 5-6 yaşlarında iken arkadaşımın en sevdiği misketlerini çalmıştım:)
    O da paylaşamıyordu hiç. İnsan bir tanecik de olsa hediye eder.
    16 yaşıma kadar da saklamştım, sonra itiraf ettim kendisine, o da anladıgını söylemişti. Rezillik🙈

1|0
    0|0
  • ıtıraf edıyorum Eskı erkek arkadasımı cok ozledım.. herseyını hemde... ayak tırnagından tut kafasındakı saça kadar.. cooook ama cok ozledım.. bır kere sarılmak ıcın bır evı ustune yapabılecek kadar para bıle verebılırım :))

1|0
    0|0
  • itiraf edecek bir şey bulamadım asdf :D bulunca söylerim -.-

1|0
    0|0
  • Eski sevgilimle annesini çok sevdiğim için 1 ay daha çıktım

1|0
    0|0
  • Yandan yedim ga... şaka şaka :D Itiraf ediyorum küçükken bir anime karakterine aşıktım :(

1|1
    0|0
  • Küçükken sakız calmistim bakkaldan 😊

1|0
    0|0
  • Alt komşuma aşkımı ilan ettim ve birlikteyiz Şu an

1|0
    0|0
  • Teklif aldığım çocuktan ben de çok hoşlaniyodum sirf egomu yukseltmek icin kabul etmedim

1|0
    0|0
Yükleniyor...