Moralin çok bozuk için sıkılıyor?

Arkadaşlar okuduğum şehri insanları sevmiyorum. Sadece bölümümü seviyorum o yüzden katlanıyorum birazcık olsun. İçim çok sıkılıyor bir hafta önce memleketten geldim. Anneler falan arayınca moralin bozuluyor orada olmak istiyorum ama olamıcam hazirana kadar nasıl dayanıcam bilmiyorum. İlk dönem 4 ay sabretmiştim. 15 güncük yetmedi yardım edin :(

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bende öyle

0|0
    0|0
    • Napacaz ya

• O imkan da yok ben de hayallere sığınıyorum. yatay geçişi başarsığımı düşünerek

• Hangi bölüm

En İyi Kız Görüşü

• Sık dişini

0|0
    0|0
    • Zaten öyle yapıyorum yine kilo almaya başladım sivilcelendim. Evdeyken ne güzel kendime gelmiştim. Nefret ediyorum buradan hiç abartmıyorum otobüs otogara girdi içime vi sıkıntı çöktü bir haftadır da öyle. Göreceğim kişiler falan aklıma geldi

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Bulundugun sehre yakın bir akraban dostun varsa onlarla buluş ilerde tek basına yasamayı önleyebileceğin kafanı dinlemeyi özleyebilecegin Zaman'lar olabilir böyle yaklaş ve kendin için sinemaya git muhakkak bir ortama girersen yeni dostlar elde edinirsin bir spor kulübüne yazıl vs

0|0
    0|0
    • Kafayı zaten şimdi de dinşeyemiyorum ki yatay geçiş için uğraşıyorum ama çok bağlandım olmazsa napcam bilmiyorum. Başlarda arkadaşlar falan vardı hala da bisürü kişi var ama çok sahte geliyorlar bazıları hariç. Bıktkm buradan keşke gidebilsem keşke

• yapabılecegın tek sey okudugun sehırden guzel arkadaslar bulman kendıne sınıfından vs. o zaman gayet ıyı alısıyorsun

0|0
    0|0
    • :( arkadaş istemiyorum. Hepsi ikiyüzlü bikaöı hariç onlar da yetiyo işte kafa dağıtmaya ailemin yanına dönmek istiyorum

• hangı sehırmıs bu ya

• Giresun

Yükleniyor...