Sizce bendeki sorun ne (özellikle erkekler)?

Çoğu zaman erkeklerin yaptıkları şeyleri yapmayı seviyorum. Diğer kızlardan hoşlanmıyorum çok yapmacık ve sahte geliyorlar ama erkekler öyle değil çok samimiler ve doğallar. Mesela kızların çoğu alışveriş yapmaktan hoşlanır bense alışveriş merkezlerinden nefret ediyorum ve evde oturup ps oynuyorum. Bu yüzden çok az arkadaşa sahibim. Sizce sorun nedir yardım edermisiniz?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sende bir Arya Stark havası sezdim. Herkes aynı olmak zorunda değil. Her erkek arabalara ya da futbola ilgi duymaz örneğin. Olduğun gibi iyisindir. Belki büyüdüğün ortamla alakalıdır. Belki de sadece keyif meselesidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sorun yok sen normalsin :)
    ps4 mü oynuyorsun?

1|0
    0|0
  • Türk kizi bu abi, sabah gömlegini ütüler, akşan kafani

0|0
    0|0
    • Neden? Türk olmak bir sorun mu?

• :D Hiç öyle bişey yapmadım. Türkleri hep överim.

• Bende överim
      Türk kizlarini, aşşagiliyosun suçlamanida kabul etmiyorum.
      Red ediyorum...

Kızlar Ne Diyor 1

• Şu an erkek ilgisi için bunları yaptığını düşünüyorum. Ben de senin gibiyim erkek muhabbeti efsane döndürürüm ama kız arkadaşlarım da var çünkü önemli olan muhabbet döndürebilmek. Böyle yazarak hemcinslerini basite indirgiyorsun güzelim

0|0
    0|0
    • Ne alakası var?

• yani hemcinslerinin kafasinda dolasan seyler guzellik ya da alisveris olmuyor dusundugun gibi gereksiz bir genelleme yapip farkli oldugunu gostermeye calismissin kadinlari kucuk gosterip kendini yuceltmissin umarim anlatabilmisimdir

Yükleniyor...