Miss Germany 2016, Alman Güzellik Yarışması ile Almanya'nın en güzeli seçilen üç kızı gördünüz mü, şoke oldum?

0|1
18|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ben kadın gibi giyinince ortadakinden daha güzel oluyorum lan :S WTF

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 8

• Almanları çok güzel mi sanıyorsunuz bilmiyorum ama abartıyorsunuz. Evet var güzeller ama o güzeller burada da var hatta daha da güzelleri var. (Şarkışlaya gittiğimde bildiğin Merhaba cafer abi diyen slav güzeli gördüm.)

Bir de şu faktör var, Almanya'da bu tür yarışmaya katılan kızlar arasında da demek ki bunlar güzel seçilmiş. Diğer katılanlardan daha güzeller miş ama acaba jurinin güzellik kriterleri nelerdi? Sadece kaş göz tipe mi baktılar? Yoksa vasıflarada baktılar mı. Bazı güzeller var 5-6 tane dil biliyor iyi eğitim almış kişiler oluyor.

0|0
    0|0
    • almanlar mükemmeldir

• Görünüş mükemmelliği? Mükemmel değildir. Bir Alman ekolu var mıdır , vardır evet. Ama mükemmellik yoktur. Türkiye nasıl karışık ise, almanlarda da bu karışıklık mevcut. Kasabalarına gidince evet işte alman budur diyebilirsin ama şehirlerde pek yoktur öyle mükemmellik. Danimarka ve isveç e gitmeni tavsiye ederim o zaman mükemmelik tanımın değişebilir.

• almanlar aşktır

• Bencede hatta dün ibnenin biri size iyi saydırıyodu www.kizlarsoruyor.com/.../q4694392-fotografli-victoria-beckham-i-begeniyor-musunuz Bence bizim türkiyede daha güzel kızlar var ama bu kadar geniş değiller bu insanlar model olabilmek için her boku yiyor ben gurur duyuyorum şahsen onurluyuz en azından.

2|0
    0|0
  • Ne yani bu güzeller bizim çirkin dediğimiz kızların eline su dökemezler böylemiymiş alman güzelleri

1|0
    0|0
  • Bir sarışın olmalıydı

0|0
    0|0
  • Komsu ulkede daha cok guzel var.

0|0
    0|0
  • soldaki iyi de diğer ikisi bildiğin milf bu ne, güzel değil diğer ikisi

0|0
    0|0
  • sen öyle zanned bu sitede çurkinden fazla ne var ama Almanyadasa cok güzel kadinlar var

0|0
    0|0
  • benim pp deki kız 1. den daha güzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...