Doğaya dönmek istiyorum?

arkadaşlar bıktım bu pis iğrenç egsoz kokusu dolu bu şehir hayatından. stresten, pis havadan bıktım. hızlı yaşlanmak istemiyorum. insanların ve şehirleşmenin az olduğu köy gibi yerlerde hayatımın geri kalanını sürdürüp doğaya dönmek istiyorum. zaten şehirler doğamıza aykırı. sadece hayvanların değil biz insanların doğalarına da aykırı. kapitalizme modern kölelik için şehirlerde yaşıyor bütün insanlar. para mara istemiyorum kendi yerimde herşeyimi ekeyim biçeyim, gıdamı topraktan çıkarayım istiyorum. zaten doğal beslenirsen hasta olman da zorlaşır. 10 milyon tl de verseler istemiyorum bu pis iğrenç betonarme binaların arasında yaşamayı. ne bilgisayar ne telefon hiçbi teknolojik alet olsun istemiyorum. elektrik bile olmasın. olursa da en fazla ışıkları yaksın yeter. Normal miyim sizce? Var mı benim gibi düşünen?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Aynı fikirdeyim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Var hocam var. Yalnız değilsin. O yüzden dünyada Eko köy projeleri artıyor ya. İnsanlar artık fıtratında olmayan yaşam tarzını yaşamaktan sıkıldı. Doğanın içinde kendi emeğiyle kavrulmak istiyorlar.

0|1
    0|0
    • Bekarlıktan kurtulabilsem ve evleneceğim kızı ikna edebilirsem hiç durmam.

• dediklerinde çok haklısın. b*k var şehir hayatında hepsi kendini gösterme peşinde. :( ömrümün sonuna kadar bekar yaşasam çok mu zor olur acaba :D

• Senle keşiş olalım hocam biz :D Dünyevi hayattan çekelim elimizi ayağımızı :P
      Onun dışında daha doğal bir hayatla kendine eş bulmanın sandığın kadar zor olacağını düşünmüyorum. Köylü kızı alırsın en beteri :))

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende istiyorum ama cift olarak olmaz bu isler. Gozlerim bana benzeyen insanlari arar.
    Turkiyede herhangi bir koyede gitmem. Ataerkil geleneksel sacmaliklarin icine kendimi atmam.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yalnız değilsin aynısını bende istiyorum, güzel bir yerde az bir arsa tarla olsa durmucam gitcem

0|1
    0|0
  • 1 hafta dayanamazsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...