Aldatılan Bayanın davranışları?

Canlarım merhaba.
Ben psikoloji 2. sınıf öğrencisiyim. Yurttaki oda arkadaşımın uzun bir ilişkisi var. Bir süre evvel sanal ortamda bir aldatılma söz konusu oldu. Henüz ayrılmış değiller. Çocuk bayağı uğraştı.

Şu günlerde hemen hemen her gün erkek arkadaşına yakaladığı fotoğraflardan bahsediyor. Sürekli bunları hatırlatıp ikisinide huzursuz ediyor. Anlamaya çalışıyorum.

Bir bayan neden ortada konusu dahi yokken bu konu hedefli iğneler sokar?

0|0
42

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• canım sen psikoloji okurken nasıl anlamadın yani bende onu anlamadım
    neyse aldatılmış, acısını çıkartmak istiyor hiç bir şey olmamış gibi yoluna devam edemez. Tekrar güven kazanana kadar sürekli bahsedebilir unutması zor. Erkek arkadaşıyla devam etmesi onun güveninin geri geldiği anlamına gelmiyor. Sevmiş ve ihanete uğramış canı yanmış pekte normal bir psikolojide değil şu an.
    Muhtemelen intikam almak istiyorda olabilir ya da canı çok yandığı için acısını çıkartmak istiyordur ihtimale tabi bunlar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Psikolojiye hoş geldin prenses.
    Hemcinslerini anlamak?
    Üst seviyeden girmişsin olaya 😂
    Dur bakalım, temeli sağlamca bir at önce...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Önce bir aldatılma söz konusu oldu diyorsun sonra ortada konusu dahi yokken bu konu hedefli laf sokuyor diyorsun, tam olarak ne demek istiyorsun, ne soruyorsun bir anlasam.

0|0
    0|0
    • bir kez aldatma oldu. o da sanal ortamdaymış. fotoğraf yakalamış.
      anlamsız şekilde sorun yokken konuşurken bile bunu söylüyor. çocuk iyi sabrediyor.

• Bence affetmesi bile büyüklük. Benim için ayrılma sebebiydi.
      Ne demek olmuş ama sanal ortamda? Aldatma her yerde aldatmadır.

• Canı çok yanmış belli ki, unutmaya bile çalışmıyor.

0|0
    0|0
  • Kadinlar unutamaz. Affedemez. Affetmis gibi gorünür sadece. E içine sıgmıyo demek ki sürekli laf sokuyo. Ve sonuna kadar haklı

0|0
    0|0
    • ne yapmak gerek?

• Ya baya bir zaman gecicek de o kadin anca aldatildigini sindirebilecek o zaman unutucak

Yükleniyor...