Dost mu degil mi anlamiyorum yardim lutfen herkese +1?

Bir arkadasim var ayni siniftayiz genelde iyi anlasiyoruz ama surekli benim sinir oldugum seyleri yapiyo bazen baskalarinin yaninda beni kucukte dusuruyo rahatsiz oldugumu soyleyince seni seviyorum ondan ugrasiyorum diyo bir erkek arkadas sevgili falan surekli onu anlatiyor kendi hayati surekli soz konusu ben iliskikerimi anlatinca dinlemiyor bile ustelik gep karamsar yorumlar yapiyo hadi beni sevmiyo desem surekli yanimda kicimin dibinde ayrilmiyo nasil arkadas anlamadim bencil mi bende mi sorun var ayrica cocuk gibi kiskanc davraniyo bazen surekli kendini on planda tutuyo kendini herkesten ustun goruyo ben ondan uzaklasmaya calistikca bana yaklasiyo anlayamadim gitti ben dostuyum madem neden kotu davraniyor yardim edin lutfen goruslerinizi dikkate alicam

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Dinleyici rolunu ustlenmissin. Ezilmen normal degil mi? Yapman gereken senin hakkinda yapilan yorumlari takmamak gibi bir aptallik yapmamak yerine ; sana yapilan butun yorumlara mantikli cevap vermeye calismalisin. Hayatin ozeti aslinda budur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• senin çevreni olanaklarını kullanıyor o yüzden yanından ayrılmıyor. seni küçük gösterip kendini yüceltip ön planda olup çevreni almaya çalışıyor şerefsiz. yaptığı şeyleri fark edince de ondan uzaklaşma diye şirinlik yapıyor canım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• yol ver benim böyle dost dediğim cok dostum vardı yol verdim acımada hiç hep yanlışı oldu bana en son fena bozup yolladım arkadaş değil o

1|0
    0|0
  • Kendine tehdit veya rakip diye gördüğü kişiyi yakınında tutuyor ki rahatlıkla kontrol edebilip, yönlendirsin. 😉 Anladın?

1|0
    0|0
Yükleniyor...