Üniversiteye arabayla gitmek?

Arkadaslar bu yıl uniye hazırlanıyorum. Balikesir universitesine yuzde 99 ihtimalle gidicem. Arabam var hazir peugeot 206 . Onunla gitmeyi dusunuyorum kendim Manisa'da oturuyorum. Hafta sonlari ailemin yanina gelmem daha rahat olucak ve okulda gelip gitmelerim rahat olucak o yuzden arabayla gitmeyi dusunuyorum ancak okula arabayla gitmekten utaniyorum. Sonucta yuksek model bisey değil ezerler diye cekiniyorum. Sonucta bmw ile gelende olur s2000 le de bu tarz insanlardan cekiniyorum sizce ne yapmaliyim?

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• Herkes arabayla mı geliyor sankii.. Çoğu eziklemeyi geç iyi göreceklerdir zaten. Ayrıca da bu tarz şeyleri önemsemeyin. Üniversitesiteye başlayacaksın ama daha olgunlğunda olamamşsın. İlk sene sonunda onu da atlatrsın umarım :) Bu konuların ne kadar önemsiz oldğunu görürsün. Şimdiden hayırlı olsun.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim okulda gran turismo, camaro, m6, c63 ile gelenler var. Utanacak bir sey yok hic biri kendi parasiyla almamis zaten.

0|0
    0|0
    • Hangi okul? bir devlet okuluna o arabayla gelen olabilir mi acaba?

• Bilkentteyim ben. Dolu zengin zuppe var. Cekinecek bir sey yok, arabasi olmayan dolu insan var. Araban eski model diye dalgasini gecen insanlarla zaten arkadas olmam ben, ucuz insandir onlar. Bunlar hayatta da basarili olamazlar, baba parasi yiyip olurler.

Kızlar Ne Diyor 11

• Meslek sahibi insanların bile arabası olmayan ülkemde, bir öğrenci 206yı hakir görüyorsa vay halimize...

1|0
    0|0
  • O okula dolmusla gelenlerde olacak birde böyle düşün

0|0
    0|0
  • Ne cekincen yaa onlar cekinsin boşver neysen o sundur

0|0
    0|0
  • Rahatlık varken neden sıkıntıya giresin ki? Arabanla git tabi.

0|0
    0|0
  • ne alaka be düşündüğün şeye bak

0|0
    0|0
  • Cok lukus

0|0
    0|0
  • Otobüsle giden de olur okula dert etme

0|0
    0|0
  • Ben şahsen kim nasıl arabayla gelmiş diye bakmıyorum. Banane sonuçta

0|0
    0|0
  • kimseye bakma sen

0|0
    0|0
  • Bende ünideyim 2. sınıfım erkekler arkadaş ortamlarında felan bu şekilde alay ediyorlar üzgünüm ama gerçek. Kızlar hatta daha acımasız

0|0
    0|0
    • Afedersin ama ben oyle insanlarin ta...

• Yerinde olsam oyle insanlarla arkadaslik ettigim icin kendimden utanirdim.

• Arkadaşlarım beni ilgilendirir

• Balıkesir ünisine mi dfmdfmdkgjgk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Seni kurtarmaz 206 sana burda para toplayip bir helikopter alalim.

2|0
    0|0
  • biş otobüsle gideceğiz hiç yaşamayalım o halde hiç gitmeyelim okula

0|0
    0|0
    • Kardesim bende otobusle mi gitsem arabayla mi onun arasinda kaldim zaten otobuste sıkıntı yok herkes otobuse biniyor. Ama araba olunca ezerler mi diye dusundum.

• ezemezler kardeşim kimin ne düşündüğüne bu kadar takılma. sen rahat edeceksin sonuçta araba olsun da hacı murat olsun :D

• BMW yi zor bulursun sen :)

0|0
    0|0
  • Ya hacım sen dalgamı geçiyon la benim hergün metobüste canım çıkıyor üstelik özel ouldayım adamlarda corvet var arkadaşlarımda bir kere bile ezdiklerini görmedim :)

0|0
    0|0
  • kibirli insanlar ise ezerler doğru ama önemli değil çünkü arzu ve isteklerin sonu yok, insan hep daha iyisini ister. Tahminimce iyi araban olsa üniversteyi beğenmeyecektin ama şuanda üniversiteyi beğenmemek aklına gelmez

0|0
    0|0
  • Sacmalama la pejo 206 güzel araç o araç bende olsa balıkesir ünideki bütün kızları sırtlardım :D

0|0
    0|0
  • Get rekt bitches 2 haftada popi çocuksun 😂

0|0
    0|0
  • Valla kardeş bende porsche var bilemicem seni ama yeditepe üniversitesindeyim ben sıkıntı yok

0|0
    0|0
    • Egoya bak gizli kullanici

• Gizliden çıksam mevzu mu yapıcan kardeş hayırdır anlat bakayım

• emin ol altındaki daha düzgün

206 gibi bir araba bmw, s2000, şahin gibi varoş mahalle kültürü araçlardan iyidir

bmw ve s2000 i kızlar pahalı diye seviyor merak etme

ama o 206 ya gidipte uyduruk sanayi jantlarından takarsan bmw den şahinden daha varoş bir görünüşü olur

0|0
    0|0
    • Dostum ben sadece okumak icin gidiyorum benim 2 senedir kiz arkadasimda var hic bir konuda sıkıntı yok oyle kiz dusurmek falan da degil amacim normal arabamla okula gidip gelicem sadece. Orjinal jant kardesim ☺

Yükleniyor...