Ya ben muhabbet kuşu almak istiyorum ya?

Çok almak istiyorum ama annem diyor çok tüy döküyorlar çok ötüyorlar izin vermiyor gerçekten öyle mi?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bir hevesle alıp dogru düzgün bakmayacaksan sakın alıpta hayvanlara eziyet etme lütfen yok ben seviyorum ona bakarım diyorsan küçüklerde cinsiyeti pek belli olmaz onun için 1 tane al erkek çıkarsa hızlıca egitir omzunda sokaga bile çıkarırsın kız olursa egitmesi biraz daha zor ama egitebilirsin baktın egitemedin bir tane erkek alır yuvasını kurarsın :) kafes içinse küçük alma orta boy paran varsa büyük al küçükler ucuz oldugu için tercih edilir ama içine dal, yemlik (akıllı yemlik al yoksa etrafı çok batırıyorlar), suluk, salıncak, ayna, gaga taşı vs koydugunda içinde onun için hareket edecek alan kalmıyor dışarıdaki kuşların seslerini duyduklarında ve canları sıkıldıklarında felaket derecede öterler kafan şişer tüyde dökerler ama seviyorsan dikenine katlanacan :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hayır. bellı perıyodlarda tuy dokerler. onun dısında pek sorun olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Tüy dökme olmuyor bende de var

0|0
    0|0
  • Kuşa göre değişir bazısı çok ötüyor bazısı hiç ötmüyor.. Tüy nadir döküyorlar dökselerde çok az zaten.

0|0
    0|0
  • uçan bir canlıyı kafese kapatmak acımasızlık değil mi?

0|0
    0|0
  • çatı katı felan varsa orda beslee

0|0
    0|0
  • senin muhabbet kuşun oluyum, benimle muhabbet et :D sabaha kadar öterim :D

0|0
    0|0
  • öyle ama baktığına değiyor

0|0
    0|0
  • dişi ingiliz kırması al o zaman onlar pek ötmüyor

0|0
    0|0
  • alalım sana bir tane etrafına tül geçir kafesin bişi olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kedi al kedi.

0|0
    0|0
  • Kuşuna göre değişiyor bazıları çok ötüyor bazıları ise az. Tüy dökmede ise kuşlarımdan biri çok tür döker diğeri daha az.

0|0
    0|0
  • Nolacak tüy dökse? İnsandan daha temizler

0|0
    0|0
  • Fazla tüy dökmüyor

0|0
    0|0
  • Muhabbet kusu besliyorum cok ötmüyor☺😊 tüy fazla dökmuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...