Eve büyü yapıldını hisdiyorum sizce ne yapmalıyım +1 ?

zengin oldu icin evlenen ve bizim aileymizi mutlulugumuzu kıskanan bir akraba vardı annmele arası iyi onların büyü yaptını düsünüyorum kötülüklerden korunmak icin diyerekten kursun dökmüsler o sırada lanet bir büyü yapıldını düsünüyorum
(babamdan ögrendim bunu)

babamla annem yeni ayrıldılar annemde kalıyorum kardesimle (kardesim kücük daha ) tatilerde babamın yanına gidiyorum babamın yanına gitim birkac gün sonra bir rahatlama oldu bende evden uzaklasınca stresiz bir hale geldim tatilden sonra neseli bir sekilde eve geldim eve girdikten biraz sonra birden kendi kendime sters oldum moralim düsmeye basladı eskisi gibi olmaya basladım sürekli sters olacak seyler aklıma geliyo hic bisey yapasım gelmiyor sürekli sorun yoken ortada annem benle tartısıyor oda benim gibi kendi kendine stres oluyor ne yapmam gerek büyü yapıldı falan desem babamın dedirtini sancak dahada kötü olcak sizce ne yapmalıyım nasıl kanıtlaya bilirim ya da anlayabilirim büyü oldunu nasıl bozdu

Güncellemeler:
kursun dökülerek ayrılık büyüsü vb büyüler yapılırmı?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Pet şişenin içine işe daha sonra şişeye sarımsak at muhtemelen mide bulandırıcı lanet bir koku çıkacaktır ortaya keçi b. ku ve kurbağa dilide koy daha sonra evin her yerine dök kesin bozulur :D
    http://i.hizliresim.com/QW8Erj.gif

0|0
    0|0
Yükleniyor...