Gurur duyduğunuz size özel bir özellik davranış var mı?

Gurur duyduğunuz size özel bir özellik davranış var mı?

Ben açıkçası samimi bir insanım çevremde beni sayarlar severler bu özelliğim bir tık önde gibi birde sevecenimdir sizin hangi duygunuzu seviyorsunuz size özel bir duygu belirtin :)
Gurur duyduğunuz size özel bir özellik davranış var mı ?
#YASEMin

İyi pazarlar dilerim görüşürüz yarın :)

0|1
16|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Soğukkanlıyım. Kendimi her açıdan kontrol edebilen bir insanım. İçimde yaşadığım mutluluk, aşk, hüzün, nefret gibi duyguları ve birçok duyguyu herşekilde kolaylıkla gizleyebilirim. Asla duygularımla hareket etmem, hep mantığımı dinlerim. Ve prensipleri, kendine ait kuralları olan bir insanım. Bunlardansa asla taviz vermedim. Ve her insanla aramdaki mesafeyi korurum.

Karşımdaki kişi iş arkadaşım, kız arkadaşım, komutanım, öğretmenim, hoşlandığım kişi veya komşum olabilir. Kimi nasıl görüyorsam, onların bana karşı samimiyetlerini önemsemeden o mesafeyi koruyarak davranırım. Herkese yakınlaşmam gerektiği kadar yakınlaşırım. Ve karşımdaki kişi olması gerekenden fazla yakınlaşırsa, çizdiğim sınırı gösteririm.

Ve fazlası...

Bunlar bana birçok şey kazandırdı. Ve bunlar yüzünden birçok şey kaybettim... Ancak ben buyum, iyi veya kötü dedim hep... Şikayetçi olduğum zamanlar olsa da, taviz vermedim...

1|1
    0|0
  • düşündüğümü düşündüğüm şekliyle ertelemeden direk söylerim varsın insanlar sevmesin ötesi bana karaktersizlik geliyo en azdından dürüst ve samimiyim ayrıca söylediklerimden sorumluyum ne anlaşıldığından değil...

1|1
    0|0
  • Övünmek gibi olmasın merhametliyimdir. bu yüzden çok kaybetmişliğim de vardır

1|0
    0|0
  • Dinlemeyi biliyorum beybisi

#Türkerkeğii

1|0
    0|0
  • Ben çok rahatım yanı başımda kıyamet kopsa istemedikçe kılım kıpırdamaz, çok zor kırılırım ama kırıldımı biter herşey fazlaca alttan alabilirim.

1|0
    0|0
  • Çok iyi sıkılırim. En iyi ben sıkılırim. Ben. 😕

2|0
    0|0
  • empati

1|1
    0|0
  • Güvenirliğim

1|1
    0|0
  • İnan ovunmek icin demiyorum ama. o. kadar cok var ki. Kibirlide gorunmek istemiyorum. Ama. en one cikan ve begenilen durustluk ve dobra dobra olmam

1|0
    0|0
    • bunlar güzel bir şey çok kasan kendini sevmem dürüst dobra insan candır

• adamsın demek garip oluyorda teşekkür ederim :)

• Kizlarinda adam gibi. adami vardir ondan dedim. cidden kizlarda bunun bir karsiligi var mi acaba. hani abes kacmiyor ki delikanlisin ya da adam gibi adamsin demek haksi miyim :)

• Yokk

1|0
    0|0
  • harem planım herkez begeniyo ama ne ben nede baska kımse daha beceremedik gercdeklestırmeyı :(

1|1
    0|0
  • vicdanım !

1|0
    0|0
  • Çok yakışıklı olmam

1|0
    0|0
  • Araba kıza tam carparken onu kurtarmam

1|0
    0|0
  • Ben sadık biriyim hayatımda kimseyi satmadım