Hic arkadasim yok... yardim?

bu arkadasi olanlar, populer olanlar nasil yapiyorsunuz siz

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Yapmacik degilim oldugum gibiyuim. Eee karakterimde guzel demekki seviyolar Saolsunlar

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl yani sahidende hiçbir arkadaşın yok mu :D Hiçmi yok.

0|1
    0|0
    • hic yok

• ohoooo hocam durum vahim desene sen

• Diğerlerinin lafına kulak asma Öz Güven sahibi olmayan insanı kimse sevmez en çok ben sevmem. Sen hep egoiistik ortamlara dalıyorsun herhalde bu yüzden aralarına giremiyorsun ortam edinmeyi boşver 1 kişi ile arkadaş edinsen işin iyi olur. Kütüphaneler de iyi arkadaşlar bulursun ya da okul ortamında sınıf arkadaşı bir kursa git oradada arkadaş edinirsin Karate takeando gibi kursalara git.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Biraz şans birazda yaşadığın ortamda yaşıtın çoktur, ortam müsaittir. Karşındaki insanlar arkadaş canlısıdır. Böyle düşünme arkadaşım yok yalnızım vesaire. Kötü bir duygu bunalımı yaşıyorsun sanırım olgunlaştıkça geçiyor bendede böyle bir dönem olmuştu. Geçicek merak etme.

0|0
    0|0
    • 25 yasindayim ve hic yok

• hep 50 yas ustu adamlar birkac genc var onlarda beni sevmezler, ama ilkine gelecek olursak dunyanin en kezbani benim bu bir gercek

• 50 yaş üstü olsun farketmez yani arkadaş arkadaştır önce onlarla başlamalısın sonra gençlerle ortamı kurarsın ama bence ilk 50 yaş ve üstü olanlara selam ver iyi günler de bak hemen karşılığını alıcaksın özelilikle iyi günler demelisin.

• Birşey yapmıyorlar, öyle oluyor işte. Hadi gel çay içmeye gidelim :p

0|0
    0|0
  • Kendini sevmekten geçiyor tabisi

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • Rahatlar ve şeytan tüyleri var genelde onlarda

0|0
    0|0
  • popüler olmak istiyosan ilk önce yakışıklı uzun boylu olman gerek piççte oldun mu tamamdır kızlar peşinde anında

0|0
    0|0
    • yakışıklı degilim, uzun boylu da pic de degilim

• ben saece ben demek istiyom ne var bunda sadece ben sevilmiyom

• tamam sadece sen sevilmiyon ama kendi dünyanda öyle bende kendi dünyamda sevilmiyorum

Yükleniyor...