Kapat

Bıktım artık deliriyorum?

arkadaşlar ben lise okuyorum. Okul olsun çevre olsun aile olsun birçok sıkıntılarım var. psikoloğa gidecek hiçbir imkanım yok lütfen psikoloğa git demeyin. Ailem eskiden beridir hep sıktı beni , üstüme gelindi. ancak bunlar onu ilgilenmek , sevmek zannediyorlar. kollarıma faça çektim , ağladım, zaten bu aralar sürekli ağlıyorum. dün konuştum annemle. anksiyete hastasıyım türlü anlamıyorlar. neler yaşadığımı söylediğimde annem bana hakaret etti bağırdı. cidden akıl alır gibi değil ya. okulda dalga geçiyorlar. seni sinir etmek hoşumuza gidiyor diyorlar. sinir hastası oldum zaten. artık sinirlerinince hiçbir tepki veremiyorum. kendimi savunamıyorum. bir laf bile edemiyorum ağlıyorum. ben sinirden ağlayıncada gülüyorlar ya.. terör örgütüne katılma düşünceleri, evden kaçma düşünceleri, kendine zarar verme düşünceleri hep aklımda. aile kahvaltısında bile onların yanında kendimi hiç rahat hissedemiyorum. kasıyorum kendimi.örneğin abim ve babam eve gelince yine laf edecekler yine birşey diyecekler diye korkuyorum odama kapanıyorum. internet bağımlısıyım. bir türlü bırakamıyorum. bu yüzden yine bana hakaret ediyorlar. yahu bu bir hastalık! o insana nasıl hakaret edersiniz ! nasıl bağırırsınız! allah ailemede , akrabalarımada , arkadaşlarımada lanet etsin ! allah onları kahretsin ! arkadaşlar çıldırmak üzereyim. okulda sizce bir hocadan yardım felan mı alsam? gerçi hocayla bile konuşmaya çekiniyorum. elim ayağım titriyor direk. ne yapacağım ben?

Güncellemeler:
Güncel
guncel

0|1
32

En İyi Kız Görüşü

• Or.. pu evladlari kızim yapacagın sey bir tanesini gozüne kestir Seni sinirlendirdiginde Ağzini yüzünü indir bamya belasini Sonra digerlerine de goz dagı olur Ailende ne kadar bencilmis bnce bir ögretmeninle konus derim sana yardimci olur hocalar bu konularda iyidir Bilirim.. kendini değiştirmen lazim acilen Ilk önce evdeki durumunu değistir umursamaz ol Onlar konusup konusup susacaktir.. ama karşilik verirsen daha kotu olur..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen bu kadar bunalımdayken ki ben Şu an buna inandım ailen sana nasıl sahip çıkmıyor o nasıl bir aile arkadas vallaha kendime sövesim geldi Şu an yaw

1|0
    0|0
  • Ooo durum gerçekten vahim bikere o tür düşünceleri kafandan çıkar ve milletin dediklerini asla kafana takma aile içinde sıkılıyorsan rahat değilsen en önemlisi çekil odana kilitle kapını bolca sevdiğin müzikleri dinle gör bak hemen olmaz ama zamanla herşeyi kafamdan sileceksin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öncellkile geçmiş olsun. seni anlayabiliyorum benimde durumun bir ara böyleydi sürekli ağlıyordum katlanılmaz bir hal almıştı benimde psikologa gitme durumum yoktu anneme desem aynısını yapardı sığınacağım sadece Allah vardı sürekli Duâ ettim bu durumdan kurtulayım bilirim köşelere çekilip ağlarken Duâ ettiğim zamanları biri bişey mi diyecek hakaret mi edecek kendini oyala bol bol Duâ et bu durumdan kurtulmak için interneti hemen bırakma yavaş yavaş derslerine çalış zaten çalışınca derslere de katılırsın okuldakileri umursama ya da onlara cevap ver olmadı saç baş yol bir tanesi rehberlikçiye veya bir hocana söyleyebilirsin mesela yemek yap aklın dolar mutlu olursun kitap oku annenle güzel güzel sohbet et o da sana katılır İnşallah geçer

1|0
    0|0
  • Oncelikle annene anlat bir piskologa git okulda ogretmenlerinle konus.

0|0
    0|0
    • Annem zaten hic anlamiyor. Allah ailemi kahretsin !

Yükleniyor...