Sizce evlilige adim atmak için bunlar yeterli mi?

Tutkulu bir ask, hayranlik, ebedi bir guven ve sadakat.. Ve guzel bir ten uyumu. Birbirimizi normal yasantimiz olsun, ozel anlarimiz olsun oldukca mutlu ediyoruz.

Diger taraftan farkli aile kulturleri; Dogu-Karadeniz...

Evlenince ikimizde ailemizden uzakta kendi hayatimizi kuracagiz. Bayram ve ozel gunlerde kesinlikle ailelerimizi ihmal etmeyecegiz. Ve hatta ben esimin ailesine is çikisi haftada 2-3 gun giderim. Esim de aynen benim aileme.

Onemli olan ailelerimizi pek bir araya getirmemek cunku siyaset konusulaca ve bu konular beni ve onu yipratacak.

Sizler neler dusunuyorsunuz?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yeterli. Seviyorsaniz hersey olur. Biz aileleri tamamen kenara atip hayatimizi kurduk.

0|0
    0|0
    • biz kimse kirilsin etsin istemiyoruz bu yuzden cok cabaliyoruz ama sorun sadece onun babasi... biraz daha yumusak ve vicdanli olsaydi hicbir sorunumuz kalmayacakti. siz 20 yasindasiniz baya erken bir evlilik olmus gibi

• anladim bende surekli onda kaliyorum ve açikcasi tamamen onunla yasamayi istiyorum. okulum bitti ve onun okudugu sehirde is bulup yanina gidecegim. ailesi artik para dahi vermiyor.. calisip ikimize bakacagim o okulu bitirene kadar. okul bitince de bir nikah kiyar hayatimizi yoluna sokariz

• En iyisini dusunuyorsun, umarim bir aksaklik olmaz ve birlikte yasamaya baslarsiniz. Bende az miktarda para aliyorum ailemden. a
      Ayni sekilde sevgilim bana bakiyor:D ayni zamanda bende okulun yaninda calisiyorum tabi. Aynen oyle bizde okulun bitmesini bekliyoruz bide yabanci kendisi ondan bir takim evraklar getirecek ulkesinden. Umarim mutlu olursunuz, pes etmeyin asla.

En İyi Kız Görüşü

• Bence yeterli. Ailelerin çok iç içe olması gerekmiyor zaten. Evlenen sizsiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...