Evden kacicam nereye gidebilirim?

Ailemden biktim aile denilen bisey yok ortada eve girmek bile istemiyorum onlar varken guzel bir kizim fizigim yerinde boyum 175 gayet iyiyim is bulabilirim ama param bile yok napicam yardim edin nereye gideyim

1|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Tatlım, öncelikle Arabesk filmini bir seyret ki kaçarsan başına ne geleceğini öğren. Uzunsun, belkide fizik ve yüzünde hoş olabilir ama küçüksün, aklın havada ve bu şekilde kendi hemcinslerin dahil iyi bir avsın.

https://www.youtube.com/watch?v=MobKweEsA5E

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Is bul kendine ev tut. Seni bogan seylerden aninda kacmak lazim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir sevgili edin onla cinsel ilişki yaşa ondan hamile kal evlenmek zorunda kalsın senle ve feriha kurtulur :D

0|0
    0|0
  • önce biraz büyü sonra gereksiz şeylere hayranlığı kes. ondan sonra ne olursa olsun ailenin önemini anlarsın. hadi olmadı üni kazan hem çalış hem oku zor bir hayat olur ama yaparsın. diğer yandan kolay para kolay kazanç yollarını da biliyosun ama hayatını karartma bence

0|0
    0|0
  • Önce git eczaneden uyku hapı al 3 gün ard arda doyasıya uyu sonra tekrar düsün doğru karar verebilmen icin. dısarsı yamyam dolu. İsin yok evin yok delimisin sen kızım. önce is bulmayı dene kendine hedef koy gerisi gelir

0|0
    0|0
  • bir sabah evden çık. git bakalım nereye kadar gidebilcen veya ne yapabilcen..

0|0
    0|0
    • amaa akşam eve geri dönmek için cebinde taksi parası olsun..

• boyun uzun bu iy ideğil

0|0
    0|0
  • işe girip, kendine ufak bir birikim yapmadan kaçarsan bulacağın işler pek hoş olmayabilir.

0|0
    0|0
  • Ilk once is bulup evden gitmeyi dusun busekil zor kandirirlar afaMi

0|0
    0|0
  • neden evden kaçıcaksın

0|0
    0|0
  • Bana gel

0|0
    0|0
  • Gel evlen benimle bari de kötü yola düşme :)

0|0
    0|0
  • Bana gelebilirsin 😊

0|0
    0|0
  • Aynı soruyu bende sordum geçenlerde beraber kaçalımmı

0|0
    0|0
    • Olur :(

• Elimden geldiğince bakmay çalışırım sana

Kızlar Ne Diyor 1

• Otur oturdugun yerde ne kadar kotu olursa olsun bir ailen var sonucta en azindan senin namusuna goz dikmezler emin ol disardan daha guvenli

0|0
    0|0
Yükleniyor...