Evlenince yemek yapmak istemiyorum?

ilerde evlenince yemek ya da ev işlerini yapmak istemiyorum. yani yapmam :) kısaca dokunmam. Şu an çalışıyorum dışardan yiyorum genelde. zaten yalnız yaşadığım için sorun olmuyor. ilerde eşimle sorun yaşar mıyız?

0|0
33|33

En İyi Erkek Görüşü

• bu yasam tarziniza gore biriyle tanisirsaniz sorun yasamazsiniz.. klasik ataerkil toplumun kulturel norm ve degerleriyle buyuyen yetisen ve fikir sahibi olan erkek bireylerle sorun yasarsiniz... hayatiniza aldiginiz erkekle bunu konusarak iletisim halinde konforlu ve nitelikli bir evlilik kurarsiniz..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eşin aşçı değilse muhtemelen yaşarsın. Gerçi yemek yapmak bir görevmişçesine kadına yüklenmemeli. Evlilik demek beraber kurulan bir hayat demek. Ev işleri de ortak yapılmalı. Bu şekilde düşünen biri olursa belki arada bir birşeyler pişirmek, ortalığı süpürmek sana şu an olduğu kadar zor gelmeyebilir. Bazen de o yapar yemekleri, arada bir de dışarıdan yersiniz. Mis gibi geçinip gidersiniz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• bu bir tercihtir.. seçeceğin eşinde aynı fikirde ve düşüncede bir yapıya sahipse elbette olabilir.. bunuda istemek hakkınızdır...

0|0
    0|0
  • Senin gibi düşünen azımsanmayacak bir sayı var toplumda gördüğüm; ve bu çok yanlış.

0|0
    0|0
  • Evde kaldın

0|0
    0|0
  • ben aşçıyım benim için sorun olmazdı haahahhahaahha

0|0
    0|0
  • Kapının önüne korlar :D

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Sorunun kralini yaşarsın

0|0
    0|0
  • evlenince sorun yaşarsın

0|0
    0|0
  • yapma sende bişey olmazz

0|0
    0|0
  • yapmak zorunda değilsin zaten

0|0
    0|0
  • O zaman yemek yapmayı seven bir adam bulacaksın.

0|0
    0|0
  • Yaşarsın.

0|0
    0|0
  • Hergün dışarıdan yemeğe para mı dayanır?

0|0
    0|0
  • yaşarsınız o yüzden yemek yapmayı bilen bir erkekle hatta aşcı olan bir erkekle evlenmeye bak. Ha tabi bulabilirsen bana da gönder bende evleneyim onla

0|0
    0|0
  • Boşar seni olur biter

0|0
    0|0
  • hamarat eli lezzetli bir kadın kocanı elinden kapabilir :)

0|0
    0|0
    • :D haha kapsin. Bosaniriz aldatirsa

• bir hizmetçi tutarsın sende yer içer gezersin.

0|0
    0|0
  • evlenme ozaman kurur gidersin ya da zengin koca bul kendine aşçı bul

0|0
    0|0
  • Benim oyle bir esim olsa mutfaga girerdim iyice batirirdim sonra toplamazdim 😄😄😄☺

0|0
    0|0
    • Eşinde toplamaz mutfagi :) öyle kalir

• evet...

0|0
    0|0
  • Benimle evlenirsen olmaz

0|0
    0|0
  • yapacaksın ulen

0|0
    0|0
  • oldu adam yapsın

0|0
    0|0
  • Sen nsh evlenirsin

0|0
    0|0
  • evde kalırsın kanks

0|0
    0|0
  • Ben. sorun etmem :)

0|0
    0|0
  • seks yap.

0|0
    0|0
  • yaşarsınn ee km yapcak ozmn ev işini yemegii

0|0
    0|0
  • ev işleri ve yemek yapmasını bilmeyen kadını erkek ne yapsın :) ama ben çok iyi yemek yaparım

0|0
    0|0
  • Sorun değil ama arada yapsa iyi olurdu karım :( her gün olmazsa öğrenir ben yaparım ona :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 32

• Kadın, mutfağı sevmeli kardeşim. Bunu bilir bunu söylerim! ;)

img04.blogcu.com/.../askforme61_1382216287187.jpg

1|1
    0|0
  • Seni temizlik yemek icin aliyorsa hic evlenme yani bunlari kadin yapar diye asilamis toplum ama kadin erkek esittir erkekte yapar ve yemek temizlik yapmayi seven adamlarda var

1|0
    0|0
  • ayni bensin varya. :D

1|0
    0|0
  • Belki yanlış bir düşünceye sahibim ama evin işini yapmıyorsan ev sana ait gibi olmuyor sanki. En azından benim hissettiğim bu. Ama sen böyle düşünmüyorsan, umarım buna uygun bir eş adayı bulabilirsin, sorun çıkaracak vardır çünkü. :)

0|0
    0|0
    • ben Şu an yemek yapmıyorum ama evim var :) o nasıl oldu. düşüncene saygı duyuyorum ama erkekler neden yemek yapmamalı? ya da kadınlar daha fazla yapmalı diye düşünüyorsun

• Pardon ben yanlış anladim. Yuva deyince farkettim :) bence sacma dusunuyorsun

• Ben öyle düşünüyorum, bana göre saçma değil :)

• Yaşarsın. Bence temizlik için kadını tutarsın, ama yemekleri ev yapımı olmalı. Basit pratik tarifleri yeter kimse börekleri artık ugrasmiyor

0|0
    0|0
  • yasamazsn

0|0
    0|0
  • seni alan kişi seni neden alsın peki bir şey yapmıyacaksan evlenen adam kendi kendine geçinir gider yemek için dışarda yemek yer ev için kadın tutar. kıyafetleri için kuru temizlemeye gider. sen necisin -.-

0|0
    0|0
    • Evlenmesin o zaman allah allah. Hizmetci miyim ben 5 sene hizmetci olmak icin okumadim

• Bence yapmalısın çünkü o senin evin ve o sıcaklığı verecek olan sensin. İlerde çocuklarına pizza yerine sebze yemeği yediren bir anne olmak daha mantıklı. Temizlik konusunda haklı olabilirsin ama yemek yapılmalı bir sıcak çorba pişmeli ki ev eve benzesin :)

0|0
    0|0
  • İlk önce sorun olmaz dese de bir zamandan sonra sorun olur

0|0
    0|0
  • O zaman aşçı bir eş bul kendine

0|0
    0|0
  • evet sorun yaşarsınız.

0|0
    0|0
  • Zengin birini bul dışarda yiyinn😊

0|0
    0|0
  • psikopat_hatun diyorki: oda yemek yapanını bulur merak etme sen :D

0|0
    0|0
  • her gün dışardan yersiniz bu olur mu ;)

0|0
    0|0
    • haftada 5 gün dışarda yesek haftasonuda annemlerde yeriz :D ya da arkadaşlarımızda

• ohh tamam sen işi hallettin :D

• Sorun olmaz bence bende tek başıma yapmam ev temizlenecekse yemek yapilacaksa herkes üzerine düşeni yapcak

0|0
    0|0
  • Yemek yapmayı bilmeyen hatun mu olur be

0|0
    0|0
    • Olur canim. Herkes senin gibi ev kizi degil. Disarda insanlar okuyor meslegi var calisiyor

• sorun yaşayabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Hizmetci tutarsin ama yasli olsun 😆

0|0
    0|0
  • taş mi yiceksin?

0|0
    0|0
  • Sorun olur sanırım

0|0
    0|0
  • Peki bir şey sorucam. Seninle evlenen kişi neden seninle evlensin? Çok samimi bir soru cidden.

0|0
    0|0
    • Bende eve para getiricem hava atmayi sevmem ama cok sukur maasim iyi. Hizmetcisi olmam yani

• Yaşarsın knk

0|0
    0|0
  • Aman hizmetçi tutarsın o isleri yapar sende kahveni yudumlarsin 😄

0|0
    0|0
  • Evleneceğin kişiye bağlı...

0|0
    0|0
  • Yapma o zaman

0|0
    0|0