Eşcinseller neden tepki almıyor detayı okumadan atağa geçmeyin?

Yanlış anlamayın yargıladığım yok mesela bizim dershanede gay çocuk var her ortamda söyler gay olduğunu kimsede birşey demez saygı duyarım der 2 tanede biseksüel kız var onlarda söylemiyor ama facede paylaştıkları biseksüel olduğunu gösteriyor benim anlamadığım kısım lgbt bireyleri sanal alemde birçok hakarete uğrarken neden sosyal hayatta saygı duyarım bu senin hayatın gibi yorumlar alıyor? Ergen modasınamı uyuyor desem çocuk 21 yaşında kızlarında biri 19 biri 20 yaşında gayet aklı başında insanlar. Sanal alemde hakaret edenler tepkisini neden sosyal hayattada göstermiyor?

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• sanalda konuşmak, tepki göstermek daha kolay olduğu içindir. fırsatını bulsalar gerçek hayatta da saldırırlar ama yemiyor muhtemelen

0|0
    0|0
    • o gay olduğunu söylüyorsa diğeride hakaret etmeden düşüncelerini dile getirmesinde bir sakınca görmüyorum bu kadar korkmak niye anlamıyorum

• bu tür insanlar direkt saldırıya geçer konuşacak kadar birikimi olsa zaten homofobik olmaz ayrıca sakin bir şekilde ne diyebilir sence?

En İyi Kız Görüşü

• Sen göstermelerini istiyorsun sanırım?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Onlara buluşılmaz acikcasi beni alakadar etmiyor kimin ne oldugu muhatapda olsam bana ne derim yani venüs var bnimde tanidigim belki taniyan vardir wp grubuna bile geldi bizim muslumn degildi ama insanlik olarak tanidigim kdariyla iyi gibiydi ama cok tanimam ve genelde oyleleri musluman olmuyor olsa bile ismi musluman 😊😊 Allah ıslah etsin onlari

0|0
    0|0
  • Sanal oldukları için olabir buna klavye delikanlısı denir ben klavye oğlanları diyorum ve ben dr bisexsüelim 😉

0|0
    0|0
    • sosyal hayatta hakaret etseler ne yapacaksınızda bu kadar korkuyolar sessiz sakin uzaktan izliyorum ama merak ediyorum açıkçası

• Cinsel tercihleri farklı da olsa Allah akıl fikir güç vermiş öyleyiz diye pısırık mı sandılar

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende Biseksuelim sanal alemde de sosyal hayatımda da bunu dile getiririm biri bişey soyelsede umrumda olmaz

0|1
    0|0
    • yok senin söylemen sıkıntı değil sanal alemde lgbt bireylerine hakaret edenler sosyal hayatta saygı duyarım bu senin hayatın diyor çok karşılaştım yani anlamıyorum

• Sanal ve zavallı oldukları için böyle davranıp klavye arkasına sığınıyolar

• Kime ne ya. İster gay olur ister lez ister bisex yani sosyal hayatta bunların dışlanmasınımı istiyorsunuz. Bu onlarla Allah ın arasında kendi tercihleri

0|0
    0|0
  • Çünkü tanıyorlar onları. Karakterlerini biliyorlar. Eşcinsel olup olmamaları çokta önemli değil

0|0
    0|0
  • Sanalda hakaret edenler klavye delikanlısı çünkü, gerçekte seslerini çıkaramazlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...