Hiç anne babanıza sigara içerken yakalandınız mı? kaç yaşındaydınız? tepkisi ne oldu?

ben 18 yaşındayken sigara paketimi yakalamıştı annem, tepkisi dershaneden arkadaşımın yannda yediğim dayak olmuştu :d

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben icerken anneme soylemistim
    Yani yakalamadı Beni yani

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Beni zaten 15 yaşımdan beri bildikleri için pek yakalanmaya zamanım olmadı ama 1 kez yakalanmıştım :D O da apartmanın acil durum sığınağında 3 arkadaş içiyoduk annemde içine doğmuş heralde çıkıp geldi ve yakalandık :D Baya küçüktük 13-14 yaşlarında yeni başladğımız zamanlar tepkisi bişi demedi :D

0|0
    0|0
  • İlk defa geçen Hafta balkonda yakalandım Normalde içmiyorum Çok canım sıkıldı Bir tane yakayım DEdim 5 dk oturdu Hakkımı helal etmem Yiyorsa iç Dedi Sonuç içmiyoruz işte 19 yasına geldık :D

0|0
    0|0
  • yakalanmadım ikisinin de haberi var içtiğimden ben kendim söyledim

0|0
    0|0
  • ben 17 yasındayken ıcmeye basladım odamda ıcıyordum ve kımsedende cekınmedım onlarda zaten hıc bır sey demmedı ogut vermekten baska ama su an bıraktım.

0|0
    0|0
  • 8 yaşında babam yakaladı

0|0
    0|0
  • Hic sigara icmedim.

0|0
    0|0
  • okul çıkışı :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İcmedim

0|0
    0|0
  • hiç sigara kullanmadım düşünmüyorum da

0|0
    0|0
  • Hiç yakalanmadan bıraktım. Yakalansam da korkacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Sadece aşırı salaklık olduğunu düşünüyorum sigaranın.

0|0
    0|0
  • Okul müdürü babamı aramıştı. Çok kızmıştı babam. Annem ise hiç kızmadı, birlikte içmeye başladık babamdan gizli.

0|0
    0|0
  • Bende direk kendim söylemiştim bişey demedi

0|0
    0|0
  • Annem paketimi odamda görmüştü sonra içinden 2 sigara alıp çıktı😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...