Bir Tane Sinemaya Gitmek İçin Kız Arkadaşım Yok Yaa :( :( :( Ölüm mü ben yaa?

Koca Adanada Yalnizliktan Tükendim. Hic Sevgilim Olmadi. bir sürü kadin kismi bana bakiyo ama sadece bakiyolar. Dev gibi boylu posluyum vb vb. Birak sevgiliyi normal bir kiz arkadasim bile yok :( Secici biriyim. Erkeklerle hasir nesir olan kizlara asla bakmam. Giyimi bilmeyenlerede hic bakmam. Lisede kizlarla aram iyidi vb vb. Ama Şu an hic zerre bir kiz arkadasim yok :( Şans yok bendeee. Cok moralim bozuk. Kendimi Balyozdan Iceri Atilan Paşalar Gibi hissediyom. :( :(

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilinin olmayisi cekingenlikten belliki kardesim. Sevdigin biri oldu mu hic kardesim icten ice veya normal farketmez yani hoslantidan daha fazla bir duygu hissettigin cocuklukta veya bu aralar farketmez? Cekingenligin yasanmis veya yasanamamis duygulardan kaynakli olabilir psikolog bana bu konu hakkinda bunu tespit etme ve cozum bulma yontemlerini anlatti. Yalniz bir kez bile sevdiysen ayri cozum yollari hic sevmediyseb ayri cozum yollari var ona gore anlaticam kardesim iyi dusun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• fotoğrafını koy bakalım boylu poslumusun yoksa at hırsızı mısın
    konu adana olunca insan şüpeye düşüyor

0|0
    0|0
    • Boş Konusma. Senin gibi kizlara 21 yillik hayatim boyunca asla itibar etmedim. Etmemde. Ben pürüzsüz yüzlü, yakıskli oldugumu dusunen 2.03 boyunda kalipli dev gibi olan beyaZ tenli Beyfendi Agirbasli bir Türk Milliyetcisiyim.

• Tabi canım 2.03 müş az ötede oyna hadi

Erkekler Ne Diyor 2

• Benimde yok.

0|0
    0|0
  • seçici olmak zor dostum insanı yalnızlaştırıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...