Ömrümce unutamam dediğiniz mutluluk hatıranız nedir?

Sizi öyle çok mutlu eden, arada hatırınıza düşen bir gün, bir olay var mı? Evliyseniz belki düğününüz, belki çocuğunuzu kucağınıza aldığınız gün, belki üniversitede istediğiniz bölümü kazanmış olmanız...

Sizi en çok mutlu eden hatıranız nedir?

1|5
145|134

En İyi Kız Görüşü

• Eski departman sorumlumuzu asıstanı ıle yakalamıstım ertesı gun IK bırımı cagırıp olumlu performansımdan dolayı departman sorumlumuzun referansı ıle erken ıkramıyemı acıklamıstı :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 134

• O kadar çok ki! Hızlı bir şekilde ilk aklıma gelenleri yazayım:Mezun olup mezuniyet belgesini elime aldığım gün, askerden terhis olduğum an, ilk kez yurt dışına çıktığım zaman, ilk maaşıma kavuşup ekonomik özgürlüğümü ilan ettiğim an, bir kaç ay arkadaş gibi takılıp bir parkta otururken hiç bir şey demeden sebepsiz bir şekilde aniden -sonradan kız arkadaşım olacak olan- Ukraynalı kızın dudaklarından uzun uzun öptüğüm an, Nokia Rusya'dan iş teklifi aldığım an, uçaktan Budapeşte semalarında dolanırken Tuna Nehri'ni ilk gördüğüm an, 2007 noeli zamanını o zaman ki kız arkadaşımlar Krakow'da geçirdiğim 4 gün,2009 yılında çalıştığım projede sorumlu olduğum birimin bütün ülke geneli bölgeler arası 1. olması ve farklı farklı ülkelerden gelen tebrik mesajları (çok uluslu bir konsorsiyumdu), Moskova'da Kızıl Meydan'a ilk ayak bastığım an, Ukrayna Lviv'de sanki film dekorundaymışım hissi uyandıran; hafta sonu trafiğe kapalı-karlı bir havada-750 yıllık ve iki dünya savaşında da zarar görmemiş kentte kız arkadaşımı koluma takıp gecenin bir karanlığında o dar sokaklarda yürüdüğüm-ellerimi yüz yıllık binalara sürterecek geçtiğim an, Belarus Minsk'de yaşarken o zamanların bir numaralı gece kulübünün 900 euroluk yıllık VIP üyelik kartını 100 dolar gibi bir rakama cüzdanıma koyduğum an, Ukrayna Dnepropetrovsk havalimanında 2008 kışında yaptığım zaruri bir seyahat sonrasında 3 sene önce ayrıldığım kız arkadaşımın beni görmeye ve uğurlamaya gelmesi ve bomboş havalimanı koltuklarında yeniden bir şeyleri küllendirircesine uçuş saatine kadar 3-4 saat romantik anlar geçirmemiz, henüz gitmek nasip olmasa da pasaportuma 10 yıllık ABD vizesinin onaylandığı an, gayrimenkul yatırımları yapıp işlemleri vekaleten benim adıma yöneten babamın tapuları fotoğraf olarak cep telefonuma yolladığı an, internet üzerinden, gene Minsk'te yaşarken sadece üyelere satış yapan elit bir otomobil sitesinden açık artırma ile Volvo S80'i satın alıp parayı Belçika'ya eft yaptığım ve akabinde aracıma kavuştuğum an...

1|1
    0|0
  • Atanması Gerçekleştiği için Rakı Balığa Gidemiyeceğimizi Düşünen Sevgilimi Sahilde Restoranta Götürdüm gün. Ve Belkide O Gün Ömrüm Boyunca Kulağımdan çıkmayacak Sözü ," Kocamsın Eşimsin " .
    O gün O Gece Bu Dünya Üstünde Bana Ölüm Yoktu Arkadaş.

Sonrası. Sonrası Başka bir Hikaye...

0|0
    0|0
  • zorla arkadaşımı buz tutan göletin üstünde yürümeye ikna etmiştim. ortasındayken buzun kırılması ile içine düşmüştü. o anda dünyalar benimdi.

1|1
    0|0
  • Sünnet olduğum zaman.

1|0
    0|0
  • Hiçbir zaman ciddi bir aşk yaşadım nede ciddi bir sevgilim oldu ondan dolayı aşk konusunda hiçbir zaman mutluluk yaşamadım yaşım neredeyse 31 ama hala herkes kısmet var gelir diyor ben o kısmetin taaaaaa... Küfürler dolayı bütün bayanlarda özür diliyorum...
    http://i.hizliresim.com/NryZo5.png

0|0
    0|0
  • Onun gelip bana sarılmasını asla unutamam, rüyada olsa.

0|0
    0|0
  • hiç yok

0|0
    0|0
  • nişan günüm o gün aşırı mutluydum en güzel çift bizdik ileride ise bundan daha da güzel mutlu günlerimiz olucak 😊

1|0
    0|0
  • önceki arabamla takla attım
    ve o an ölümüme saniyeler kaldığını düşünüp
    3-4 takla atıp arabadan sağ çıktığım an şaşkın gözlerle insanların bana bakması ve kurtulup kahkaha atışım oldu..

0|0
    0|0
  • 900 Promille Evin Önündeki Paspası Ortalayıp Girdiğim An.

1|0
    0|0
  • Umutsuz ınsanlara umut olustrudugum zamanlar.

1|0
    0|0
  • istanbulun ortasında parasız kalmıştık cebımızde sadece otobus bıletlerımız arabayada 12 saat gibi bir süre vardı ve cok açtık, kendimi taksıme attım elime bir peçete aldım ve cadde boyunca dilenmeye başladım onun yüzündeki acı ifade için dahada fazlası yapılırdı, işe yaradı , o gün o sevgi mühürlendi. harıka bır gundü.

0|0
    0|0
  • hiç unutmam öyle pek önemli de bir şey değil ama 2014 yılı LYS sınavı edebiyat oturumundayım.. sınav kötü geçiyor moraller bozuk.. 24. edebiyat sorusuna geldikten sonra kafamı kaldırdım ve pencereden dışarı baktım güneş tam o esnada gözüme çarptı ve derin bir nefes alıp tekrar çözmeye başladım.. neyse sınav bitti benim moral yine bozuk.. yavaş yavaş dışarıya çıktım.. tam o esnada annem ve babam bana bir sarıldı.. o an çok tuhaf oldum.. ve o an dedim.. tamam ben bu sınavı kazandım.. :)

0|0
    0|0
  • Arkadaşımla birgün metrodan bilet almıştık 5 tl vermiştik adam bize 20 tl üstü vermişti ve bizimde bunu metroya bindikten sora fark etmemiz ve metrodan inene kadar gözlerimizden yaş gelene dek gülmemizdi :P ^_^ [pek komık degıl bende bılıyorm ama cok komıgımıze gitmişti :D ]

0|0
    0|0
  • sanırım yıllar sonra kilo veripte ilk defa pantolon almaya üzülerek ve ezilerek değil de sevinerek gittiğim andı :)

1|0
    0|0
  • Kızımı kucağıma aldığım o an Aşık oldum.. pabuclar dama tabii 😉

1|0
    0|0
  • Adını benim koyduğum yeğenimin dünyaya gelmesi beybisi

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • kaçkarlar zirve tırmanış

0|0
    0|0
  • Var. .

0|0
    0|0
  • 3 yaşında evdeki müzik sisteminin ışıklarını izlemek. Ailece yapılan kahvaltılar. İstediğim liseyi üniversiteyi kazanmam. Üniversite mezuniyet kutlamamız. İlk ise başlayışım. Atanmam. Gibi bir çok anı var hayatımda

1|0
    0|0
  • bana yapamicağımı söyledikleri herşeyi yaptığım zaman gözlerinin içine baktığımda o boş ifadeyi her gördüğüm an...

0|0
    0|0
  • Burada söyleyemem kanka

0|0
    0|0
  • Var pikachu

0|0
    0|0
  • Lisede yurtta kaldigim. yurttan kacip gece yasadigim güzel anikari unutamam

0|0
    0|0
  • 18. yaş günüm benim için en değerli an.

0|0
    0|0
  • Kur'an-ı Kerimi hatim ettiğim gün

1|0
    0|0
  • birçok vardır heralde fakat
    bir tanesi kardeşlerim ve kuzenlerimle 1 tepedeki iki tarla arasındaki hendekten kaydığımız gün olabilir.

ne gülmüştük maşallah

0|0
    0|0
  • Kaza yapmistim cok etkilendim adranelin doluydu ruya sandim takla filan 😂

1|0
    0|0
  • Evet üniversitede istediğim bölümü kazanmak oldu. Onca yorgunluğun, emeğin karsiligini alınca tüm yorgunluklar unutulabiliyor.

0|0
    0|0
  • Mutluluk? Daha tanışamadık ki hatıramız olsun..

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    104

Kızlar Ne Diyor 144

• Sevdiğim adamla b*klu tarladan yürümek zorunda kalmamız, yürüyememem, beni taşıması. Ona sorarsan da o kokudan üstüne kusmam. İyice pisleşmiştik ama mutluydum mutluyduk...

5|1
    0|0
  • Vardır.

Mesela bir keresinde kardeşim kolasını vermedi diye merdivenlerden itmiştim. Güzeldi ama kola da döküldü..

2|0
    0|0
  • Annemle 6 yıl sonra görüştüm 😢😰

4|0
    0|0
  • İlk kez Beşiktaş'ımın maçına gittiğim gün.

1|0
    0|0
  • Babamın kanseri yendiği gün

3|1
    0|0
  • Otogarda ilk karşılaştığımız o an turk filmi klasiği kavuşma sahnelerini aratmayacak sekilde koşar adım yaklaştik birbirimize o kadar tedirgindim ki yüzüne bakamadim kısacık bir an gozgoze geldik sonra bana sarılan kollarını hissettim. O şaşkınlık ve heyecan arasında sarıldığımiz ilk ani asla unutamam.

0|0
    0|0
  • yok malesef

0|0
    0|0
  • fazla vaktimiz yoktu. Uzun bir süre görüşememiştik ama çok özlemiştik. O gün arkadaşım için çarşıya inmiştim kız arkadaşımla. Aklımda hep o var tabi. Mesaj attı. "10 dakkaya spor salonuna gideceğim. hemen yanıma geliyorsun" du. Durdum; caddenin ortasında gülümsedim. O' da özlemiş besbelli. Arkadaşımında fazla vakti yok tabi işimizi halledip yukarıya çıktık. Her zamanki yerimize... sürükledim arkadaşımı...
    İnternet kafenin önünde sigarasını içiyordu bana gözleriyle bakınca yanındaki erkeklerden dolayı kafamı eğip her zamanki yerimize çıktım arkadaşımla peşimizden oda geliyor tabi. Arkadaşımın yanında rahat olamadığımızdan biraz ötede duvarın arkasında durmasını söyledi. Yani bilirsiniz işte yanında rahat edemiyordu. Sonra ne olduğunu anlamadan beni kendine çekip sarıldı. Kokumu içine çekti. Boynumdan öptü. Defalarca burnunu boynumda gezdirdi. Sabredemeyip ellerimi beline doladım sarıldık sımsıkı dudaklarım gömleğinden açık kalan tenine çarptı. Kokladım. O beni öptü ben onu. Defalarca sarıldık ellerimi saçlarına çıkardım. İlk defa bu denli yaklaşıyorduk. umursamadım. Sanki veda ediyordu. Bir yanım bu denli yakınlığa kızsada diğer yanım ona ayak uydurmamı emrediyordu. Anlını anlıma dayadı nefes nefeseydik titriyorduk. Mevsim soğuklardı. Mevsim yabancı değildi. Mevsim bizimdi. Gülümsedi. Gülümsedim. O an ölseydim dünyanın en mutlu insanı olarak ölücektim. Dudaklarıma baktı. Dudaklarına baktım. O an ne çok istedim öpmesini. yine öpmek için eğildi ama sonradan sınırlarımı hatırlarmış gibi oldu ve boynumda dudaklarını gezdirmeye başladı. İlk defa bukadar özlemiştik. Meğer son sarılmamızmış. Bir daha öyle sarılamadık. Öpüp koklayamadık birbirimizi. Şu an ikimizde öyle yabancıyız ki birbirimizden. O geceden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Farkında olmadan vedalaşmıştık birbirimizle. Hiç sevmemiş. Çok sevmiştim. O şimdi başka bir kadının kokusunda kapatıyor gözlerini biliyorum. Evet herneyse. Yazmak istedim sadece. :)

0|0
    0|0
  • kardeşimin doğduğu ve ilk defa kucağıma aldığım gün.

0|0
    0|0
  • Kardeşim olunca çok sevinmiştim mutluluktan ağlamıştım 9 yaşındaydım o zamanlar x😇

0|0
    0|0
  • Sanırım kardeşimle birlikte anneme tam olarak kavuştuğumuz an.. 😊

0|0
    0|0
  • Düşündüm de hiç yok be herhalde hiç mutlu olmamışım vay anasını 😁

0|0
    0|0
  • Oyle bir anim yok

0|0
    0|0
  • Birileri bana aşkını itiraf etmişti.

0|0
    0|0
  • 11. Sınıfta yetenek yarışması yapmıştık aşırı eglenmistik. Asla unutamam. 😄

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey olmadı :)

0|0
    0|0
  • Durumumuz kötüydü annem dedi ki telefonunu satmam lazım. Benim de ilk dokunmatik telefonumdu o dönem LG cookie küçük bir şeydi. Çok seviyordum istemeye istemeye verdim. Ağladım falan üzüldüm yani. Ama satmak zorundaydık. Sonra aradan 2-3 hafta mı ne geçti belki de daha az ya da daha fazla annem sana süprizim var dedi galiba. Aradan 5-6 yıl geçince diyalogları tam hatırlamıyorum. Çantasından telefonumu çıkardı satmamış. O zaman sanırım ilk kez sevinçten ağlamıştım. :')

0|0
    0|0
  • Dostumun bana gönderdiği hediye mutluluktan ağlatmıştı, bana mutluluktan ağlanan bir dünyanın var olduğunu gösterdi sağolsun

0|0
    0|0
  • 7. sinifta bulunmus bir mat kuramini buldugum an😍o anki hocanin bakislarini, sinifin hicbisey anlamayip tuhaf tuhaf bakisi, Benin mutlulugum 😱😱🙈sonradan ogrendimde Benin 2-3 dkda dusunup buldugum normal bisey, yillar once bulunmus be butun dunya senelerdir o kurami isliyor kullaniyormus☺☺☺
    Sanirim o ani HIC unutamam🙊

0|0
    0|0
  • Mezuniyet belgemi, babamın elinden aldım, (babam uni hocası ) beklenmedik birseydi, çünkü bölümü farklıydı, birden sahneye başka hocanın cubbesini alarak çıktı, diğer hocaların isteği üzerine, noluyo ya derken, annemi de çağırdı, hem okul bitmiş dereceyle hem de odulumu onların elinden almak paha bicilemezdi ^^

0|0
    0|0
  • beni en çok mutlu eden bir şey olmadı yani ben genellikle çok şükür mutlu olan mutluluğu seven birisiyim her şey de mutlu olurum -.-

0|0
    0|0
  • Kardeşimin kalp atışlarını duymak 🙉😍

1|0
    0|0
  • Lisede bir cocuktan hoslaniyordum her tenefüs ona bakıyordum. Bir teneffüsde ana binaya gittik arkadaslarla, zil caldi derse gec kaldik koşa koşa sınıfa giderken biri kolumdan tuttu ve asıldı nerdesin sen diye, bir baktım o cocuk ay icim ürperdi meger beni bahcede göremeyince merak etmis kıyamam unutamıyorum nedense

0|0
    0|0
  • Ailemle ilgili olan hersey 😊 Rabbim onlari benden ayirmasin🙏

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • Onunla sanırım asansörde karşılaşmam.

1|0
    0|0
  • Hatirlayamadim