Gunaydin.😍💕😎 Bu saatte uyanan var mi?

Gunaydin herkese.. Uzun zamandir yoktum sitede.. Ozlemisim.. Tanimasamda sizleride ozlemisim.. Hep ciddi sorular soruyordum..
Bugun biraz degisti.. Sadece GUNAYDIN demek istedim.
Illa birsey sormam gerekiyr ya "Bu pazar gununu nasil gecirmeyi dusunuyorsunuz" diye sormus olayim...😊

0|1
13|31

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• O zaman bizde özledik 😄 7'de uyandım =/

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Sorunun sorulduğu saatlerde uyuyordum iyi akşamlar diyeyim : )

1|0
    0|0
  • sıradan bir gün işte pazar günüde :)
    dört saat önce henüz uyuyordum uyanalı 3 saat oldu

1|0
    0|0
  • günaydın. acaip bir rüya gördüm uyandım sonra tv saatini kurup müzik kanalı açtım uyudum yine dahada garip rüya gördüm ve uyandım

1|0
    0|0
    • Hayir olsun diyelim.. Bende cok ruya gorur ve etkilenirim hep.. Anliyorum o yuzden.. Iyi seylerin habercisi olur umarim.. GUNAYDIN..😎

• Bu sitenin soyle bir ozelligi var bilyorsun.. Var iken bunaltiyor uzaklasmak istiyorsun.. Uzun sure ayri kalinca ozluyorsun.. Merak ediyorsun.. Bagimilik bu olsa gerek..😄

• o bende pek yok yaa...
      bağımlılıklarımdan tamamen arındım ve aslında zaten hiç bağımlılık geliştirmedim. kuşlarıma bile bağlanmıyorum.

• tüm hafta erken kalkma zorunluluğuna küfür ederek haftasonunu bekliyoruz, hafta sonu da erken saatte uyanıyoruz.

1|0
    0|0
  • uyanmakla yetinmeyip 3. kahvemi içiyorum Şu an

1|0
    0|0
  • Bende uyandim.

1|0
    0|0
  • Günaydın güzel ve nazik bayan :)

1|0
    0|0
  • var abla

1|0
    0|0
  • Günaydın evde olacam :)

1|0
    0|0
  • Gunaydin bu pazarda calisiyorum

1|0
    0|0
    • Gunaydin.. Senin adina uzuldum.. Calismak guzel ancak pazar gunleri calismak zor olsa gerek.. Bu saatte uykuda olmak guzel bir kahvalti yapmak, tuttugun takinin macini izlemek, bir film izlemek gibisi yok... Yine de kolay gelsin..😊

• O da olur insallah... Bazen hayat bizim istediklerimizi oyle kolay vermiyor.. Bir insanin kendine zaman ayirmasida cok onemli bir sey.. Ben hafta ici calistigim icin yapabiliyorum. Darisi basina..

• Tesekkurler. 😉

• Daha uyumayan var, olur mu?

1|0
    0|0
  • ben uyumuyom

1|0
    0|0
  • 06.45..

1|0
    0|0
  • Üç saat oldu uyanali

1|0
    0|0
    • Gunaydin o halde.. Sende bizdensin.. Bende uyandim ve ATV de Ibrahim Sadri ile Kahvalti haberleri ni izliyorum.. Gozlerim yari kapali..😎

• Ahh ah yerinde olmak vardı şimdi sıcacık yatağında

• tek cümlede söyleycğn şeyi uzatmış da uzatmışsın :/

1|0
    0|0
  • Sanada günaydın

1|0
    0|0
  • Sana da günaydın. Bu akşam uçağa biniyorum. Zira ne yazik ki tatilim sona erdi.

1|0
    0|0
  • Uykuyu unutanlar bile var. Günaydın

1|0
    0|0
  • uykumu o ne :) sana gunaydın dıyebılırım ama bana gun ay olmadı D:

1|0
    0|0
  • Ben uysndim malesef pazar pazar yaaa☺

1|0
    0|0
  • 6.15 uyandım :D

0|0
    0|0
  • Günaydın sanada :)

1|0
    0|0
  • Aşağı komşunun gürültüsü üzerine uyandım. Bugün canlarını okuyacagim.

1|0
    0|0
    • Bence iyi yonunden bak.. O gurultu olmasa uyanamayacak bu mesaji gorup yazamayacaktin.. Bende sana GUNAYDIN diyemeyecektim...😊

• Yaa ama ama fena geldin 😊😊 peki iyi yönünden bakıyorum ve senden günaydın mesajı aldığım için kendimi şanslı hissediyorum. Teşekkür ederim. Sana da güzel sabahlar olsun. Günaydın. 😊

• beni 1 yaz

1|0
    0|0
  • Evet var niye sordun ki? :) :)

1|0
    0|0
    • Sormak icin sordum.. Asil amacim GUNAYDIN demekti.. Guzel bir pazar gunu diliyorum..😌😎

• Sormak için diyorsun yani anlıyorum peki öyle olsun o zaman ''Sormak için'' iyimiş. O dediğinden olsun öyleyse hepimize iyi pazarlar... Hadi Allah'a emanet ol eyvallah... :) :)

• biz özlemedik ne yapcez şimdik :)

1|0
    0|0
  • bütün hafta pazarı bekle ondan sonra sabahın köründe ayağa kalk adaletmi lan bu

1|0
    0|0
  • Günaydın, evde full maç izleyecem pazar dinlenme günü ne de olsa:)

0|0
    0|0
  • Günaydın. Çalışıyoruz biz ya

1|0
    0|0
  • Sana da Günaydın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...