Rüya yorumundan anlayanlar bakabilir mi yorumlaya bilir mi?

Rüyamda hatırladığım kadariyla yazicam. Disaridaydim yanimda bir kac insan vardi onlara diyorum ki kıyamet kopucak dünyanın sonu geliyor diyorum. Sonra gökyüzündeki bulutlar birer birer silinmeye basliyor. Hava yavas yavaş karariyor bulutlar silindikce. Bakin diyorum kiyamete yaklaşıyoruz bulutlar bile silinmeye başlıyor. Sonra evime gidiyorum annemi sonkez goreyim diye. Ama baska bir evdeyim yabanci tanimadigim insanlar var ev harabe. Merdivenlerden yukari cikip son kez sigara iceyim derken bir anda denizin suyu butun evi kapliyor ve içinde yüzüyoruz gozumu açıyorum herkes boguluyor binalar bile suyun altinda kalmis. Yukari dogru cikmaya çalışıyorum nefes almak icin bir ara çıkıyorum nefes alıyorum dunya sadece su baska hicbisey gözükmüyor. Böyle bir ruya gördüm ben çok etkilendim

1|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım ben pek bu rüya tabirlerini sallamiyorum acikcasi artik. Bende ne görsem bakardım 3 sene once hep rahatlik zenginlik falan cikardi hala ayni cikiyor ama nerde zenginlik :D yok. Genelde tabirlerin hepsi şöyledir ya hastalik sıkınti derler ya da rahatlik huzur zengillik baska bir sey yok. Bu senin gördüğün ruyada tahminimce ya bir konudan ya da izlediğin bir seyden etkilenmissin ki bilinç altinda kalmis olmasi. Geçen benim rüyamda kafama silah dayayıp vurdular baktım tabire sacma sapan şeyler yakinda sıkıntıları atlatcan vs vs öyleydi galba. Bu tarz rüyalara kafa yormamak gerek:)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah hayra çevirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 0|0
    0|0
  • Bende geçenlerde denizdeyim ahtapotlar saldırıyor ahtapotun biri suratıma yapıştı kurtulmaya çalışıyorum falan ama nafile nefes de alamıyorum en son iyice fena oldum nefes alamadıkça bir uyandım ki suratımı yastığa gömmüşüm.

0|0
    0|0
  • sana kabaran bişey var kanki. yok ya kagve falıydı neyse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sana biraz tuhaf gelebilir ama ben bu sekilde ruyalari yatsi namazimi kilmadan uyuyakaldigimda goruyorum

0|0
    0|0
  • Besmele ile yatsaydın keşke su bulanık mıydı

0|0
    0|0
Yükleniyor...