Burçlar hakkında atlayın içeri?

İnanan var mı cidden bu saçmalıklara. Şu yıldız azcık sağda buda azcık solda olunca hayatınızın aşkınımı buluyonuz ne oluyor bir açıklasanıza bana grzekalı yaratıklar sizi.

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• Ben inanmıyorum herşeyi Allah (c. c.) bilir

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bos isler inananlar salagin onde gidenidir

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• ya he he

0|0
    0|0
  • Evet Kuranda da geçiyor.

0|0
    0|0
    • Gece gece güldürdün neyse yaradan senide güldürsün :D.

• bunlar kuranı okuamdan inanıyor bir ateist bir ayet gösterse
      çelişki sanar ateist olur yazık bunlar kurana inanmıyor inanasa okurlar

• Ha yani yıldızın şekli öküze benzeyince bahtınız açılıyor yani. O ayetlerin bir tanesinde bile yıldızın göğün ayın şeklinin sizin hayatınıza etki edeceği yazmıyor. Kastedilen şey tüm canlı cansızın tüm evrenin Hakkı zikretmek için belli bir düzene büründüğü. Verdiği siteye bak zar atıyorsun sana kaderini söylüyor bu mudur verdiğin kanıt?

• Askolsun ama

0|0
    0|0
    • Cidden düşünsene bir slklık değilde ne bu.

• O kadarını bilemem ama kesin olarak bildiğim tek şey buradan ateşini kendin götürüyorsun öteki dünyaya.

• Tamam tovbe tovbe etcem

Erkekler Ne Diyor 2

• Fallara burclara inanan şirk içindedir gelecegi allah bilir benım yarın ne yapıcagımı burccular falcıalr bilemez

0|1
    0|0
    • İşte aradığım bir insan örneği.

• peygamber gelecegi bilemez hurafe o kıyametin günü ilk cıkıcagı filan kuranın neresinde yazıyor? bırak bu şeyleri inanma ayetleri oku

• Konuyu nerden nereye getirdin öldükten sonra diyor hadiste. Kıyamet konusunda gelecek konusunda bir şey dedimmi dostum. Şu evrende 5 şey bilinemez ve bu bilinemeyenleride Hadisle aydınlatıyor peygamberimiz.

• çok araştırmadım. enerji ve çekim etkisi gerçek. burçlarında insnalar üzerinde ana hatlarıyla bilgi vermesi yapısının ana çizgilerini belli etmesi olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...