Nedir bu ergen liseli kızlardan çektiğimiz?

Son zamanlarda liseli kızlarımıza bakiyorumda instagramda paylaştıkları fotolarda hep bir yüze parmak koymalar değişik değişik şekilde parmaklarla yüzü kapamalar falan. Frenchimi gösterme çabaları desen değil, burnum kemerli sakliyim desen oda değil. Nedir bunun anlamı bana çok saçma geliyo. Bunun dışında yolda liselilerin yanından geçerken bakiyorumda disiplin diye bişey kalmamış abi her kızın elinde Sigara, simsiyah dar kıyafetler, makyaj bir ton... Bizim zamanımızda etek dizden kısa olunca bile disiplinlik oluyoduk, ayakkabılarim klasik siyah, yanları ve burnu beyaz converse diye müdür yardımcısından yemediğim laf kalmamıştı. Ayrıca çok çok az sayıda sigara içen bir kaç iti kopugu vardı o kadar. Konusmalarimizda çok safti. Geçen gördüğüm kızlar hem böyle havalı sert bir imaj çizmeye çalışıp hemde tiki tiki konusuyolardi saçma sapan. Derdiniz ne sizin liseliler? Çok iticisiniz. Biz lisede bu kadar ergen değildik yani

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• Disiplinlik olsalar devleti yobaz ilan ederler. Bu gerçekleri ben yazsam anında defol git derler Türk kızına hakaret etme derler. Ahlaksız oldukları gibi beyinde yok yeni nesil kızlarda. Zaten bu ülkeden evlenecek kadar kafayı yemedim.

1|0
    0|0
    • Erkeklerde biraz bozuk ülkenin genelinde bişi var bence. Bende burdan biriyle evlenmeyi düşünmüyorum katılıyorum sana

En İyi Kız Görüşü

• Aslinda bunu devletler istiyor Boyle olmasini. Amerika Bunlari normal gibi karsiliyor sonra gencler kendilerini daha buyuk ve cekici saniyorlar cunku millet onlara bakiyor ordanda turkiyedekilerde avrupalilara ozeniyor sanki avrupalilar cok guzel yapiyormus gibi. Devletler resmen istiyor ki herkez basit olsun ve dis gorunus tek onemli olsun. Hepimizi maymuna ceviriyorlarki yilan gibi camurun altindan istediklerini yapabilsinler. Sevgiyi hicten saymamizi istiyorlar. Edep olmasin istiyorlar. Sadece dis gorunus. Umarim anlatabildim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Biz de yaptık birçok saçmalık.. Büyüyecekler

0|0
    0|0
  • nedir bu gizli kullanicilardan cektigimiz?

1|0
    0|0
  • Bakma knk

0|0
    0|0
  • özentilik

0|0
    0|0
  • Kanka okuyamadım ama kesinlikle haklısın ergenler fena

0|0
    0|0
  • okumadım üşendim

1|0
    0|0
  • Sevismeyi ask sanan liseliler hep tv ozentiligi

0|0
    0|0
  • Eegenlik basa bela

0|0
    0|0
  • Bunlar çok ağır ergenler

0|0
    0|0
  • Aile terbiyesi ve sosyal medya iste

0|0
    0|0
  • Özentiler ablası :D

0|0
    0|0
  • Hahahhha boşver et sende bea.

0|0
    0|0
  • cok haklısınız bu yenı nesıl cok degıstı Allah sonumuzu hayır etsın

0|0
    0|0
  • uzak dur o zaman

0|0
    0|0
  • Sakin ol ablası zamane gençleri onlar karışmaa

0|0
    0|0
  • Ohooo artık 15 yaşındaki kız 25 yaşında gösteriyor makyajdan

0|0
    0|0
    • Bende 21 yaşındayım 15 diyolar düşün yani bir onları bide beni :)

• Ben 22yim kank yanlış yazıyo orda 😂 gerçi farketmez, dediğin gibi..

• Düşünemem o kadar yeteneğim yok 😂

• Kravat takmış ama yerlerde sürünüyor böyle çocuk olmaz olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bende anlamıyorum heleki dikkat çekme çabaları sırf dikkat çekmek için mini giyinmeler fotoyu çekip facebooka atmalar az beğeni alsa kendini kötü hisseder :D abartı makyajlar aynen dediklerine katılıyorum , nedendir bilinmez , herkez kendini beğendirmek için bir şeyler yapıyor bu sadece liseli ergenlerde değil , bu ks dede var nasılım soruları misal insanlar hep beğenilmek istiyor beğenildiğini duymak istiyor egolarının okşanmasını istiyor...

1|0
    0|0
  • Şimdi bnde biriyle kavga ettim gidip dovcm

1|0
    0|0
  • Hepsine katılıyorum tek şey dışında. Sigara içmek serserilik mi oluyor?

1|0
    0|0
    • Sigara içmek serserilik olmuyor içen bir sürü arkadaşımda var ama lisede sırf cool olma çabalarıyla içmeye basliyan kızlar bana biraz itici geliyo açıkçası. Yani tamam içerler ama hepsinin içmesi falan kötü bence

• Anladım.. Evet biliyorum şu sigara içince havalı göründüklerini sanan tiplerden çok var. Bunlar genelde okul tuvaletlerinde içenler. Iyk.

• o eski zamanlardı teyzeceğimD:D:D:D:D:D yeni liseliler böyle işte ne yapıcaz

2|0
    0|0
  • Niye bu kadar umursuyorsun ki? Elbet onlarda büyüyecek

0|0
    0|0
  • Lisede okuyan memnunsa sende gözünü kapa otur evinde

0|0
    0|0
    • Eski sevgilim liselinin tekini goturuyomus kızı stalkladimda sinir oldum yani çok aşırı itici ve bu yukarda anlattiklarima uyan bir tip ondan merak ettim birazda

• Aynen karaktersizdi zaten çok baglanmamistim iyiki zaten uzun sürmeden farkedip terkeden ben olmuştum sorun yokta insan bir dusunuyo bu tip o kızla beni bir mi tutuyodu acaba falan diye... Yine de bir icerliyo insan benle gezen kişi şimdide bunla ne kadar alakasız falan diye dusunuyosun ister istemez

• S... et gitsn

• Diziler diziler bozdu cok sukur ergenligi 9. sinifta biraktim

0|0
    0|0
  • ben de oiseliyim ama bu dediklerin ben de yok...

0|1
    0|0
    • Hepsinde olmaz zaten ne güzel sevindim senin adına. Yalnız çok merak ediyorum o yüze parmakları koyup foto çekilmenin bir anlamı var mı?

• benim arkadaslarimdan yapani faha gormedim ama

• Kendince tarz yapıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...