Uyuşturucudan kurtulalı tam 4 ay oldu?

8 yıl kullandım bırakalı 4 ay oldu sonunda savaşı kazandım galiba ama geriye dönüp baktığımda mahvolmuş bir hayat görüyorum şu an hiç arkadaşım yok işsizim ailemle kalıyorum ailem bırakmama çok seviniyor tabi acaba uyuşturucu sonrası tekrar hayatımı nasıl düzeltebilirim hayata nasıl geri dönebilirim?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Ilk once bir is bul. Her hangi bir is. Yeterki anlinin teriyle Kazan parani. O kazandigin para seni cok gururlu hisettirecek cabani goreceksin ve hayatta birseylere caba gosterince kendine ne guzel sonuclar alabiliyorsun goreceksin. Firinda bile calisabilirsin ama bir lokantada garsonluk yapabilsen iyi olur disaridaki milletle sohbetin olur ve Bu Sana hayatin sicak oldugunu gostericek. ya da babanin yaninda calisabilirsen bir sure oda guzel olur. Sonra kazandigin parayla kendine yeni bir Sen yaratican. Berberine gidersin bir kac giyim ayakkabi felan alirsin. Yeni bir koku. Yeni bir Sen. Sonra zaman gecince Kendini millete yeni degisik seni tanitmis olmus olacaksin. Yavas yavas arkadasliklar yaparsin. Arkadaslikarin ama hep iyi secmelisin kumari kotu huylari olmamaliki seni tekrar geride kalmis kotu gunlere suruklemesin. Hayat sonrasi Sana guzel guzel devamini getirir. Bu arada türkcem cok iyi degil Ben gurbetciyim ama Insallah anlamissindir beni ve seni tanimiyorum etmiyorum ama seninle gurur duyuyorum. Zararin neresinden donersen kaar'dir ve eminim bir cok kisiye örnek olursun. Allah yardim etmeye devam etsin kardesim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kullanıyordun ayrıca annene felan zarar veriyormuydun?

0|0
    0|0
    • hayır.

• niye soruyorsun benim sorduğum sorunun cevabı bunlar değil.

• Aynen rahat birak ya cocugu merakli inekler

Kızlar Ne Diyor 3

• Önemli olan bunu farkına varıp bırakman olmuş. İş arkadaş vs zamanla olur takma kafana. Zaten işe başladığın an çevren de oluşur. Lütfen bir daha bulaşma o illete

0|0
    0|0
  • Nasıl bıraktın? Kuzenim de kullanıyor çok üzülüyoruz

0|0
    0|0
  • İyi arkadaşlar edin. Dinine sarıl.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ne kullandin?

0|0
    0|0
  • Zaman lazim gerisi kolay

0|0
    0|0
  • Aynisi bendede var babacan bagcilar boyle bir yer icmeyen yok bilirsin hayatini çalışarak duzene sokarsin ben soktum calisiyorum ve Şu an sozluyum

0|0
    0|0
  • Esrar maddesi mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...