Hiristiyanlar isa hem tanrı hem insandır %100 diyorlar hristiyan biri cevaplasın?

isa hem tanrı hem insandır diyor hristiyanlar bir tanrı nasıl insan nasıl tanrı oluyor?

Markos 13:31-33

31 Yer ve gök ortadan kalkacak, ama benim sözlerim asla ortadan kalkmayacaktır."

32 "O günü ve o saati, ne gökteki melekler, ne de Oğul bilir; Baba'dan başka kimse bilmez. 33 Dikkat edin, uyanık kalın, dua edin. Çünkü o anın ne zaman geleceğini bilemezsiniz.

Tanrı kıyameti bilmiyor bu nebicim iş böyle?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Tanrı demiyolar tanrinin oglu diyolar

0|0
    0|0
    • Hiçmi hristiyan yahudi ateist deist arkadşaın yok
      tanrı diyorlar bacım araştır bakalım
      https://www.youtube.com/watch?v=RfAY-YHPYAQ
      Allahın oglu ruhen diyorlar

• ahudi Hristiyan Ölen Birisi Asla Cennete Giremez Ayet Sabittir !
      Maide 72 Andolsun, “Allah ancak Meryem oğlu Mesih'tir” diyenler kâfir olmuşlardır. Halbuki Mesih demişti ki: “Ey İsrâiloğulları! Benim Rabbim ve sizin Rabbiniz olan Allah'a kulluk ediniz; zira kim Allah'a ortak koşarsa muhakkak ki Allah ona cenneti haram etmiştir ve onun varacağı yer ateştir; zâlimlerin yardımcıları yoktur!”[101]
      Maide 73 : Doğrusu, "Allah üçün üçüncüsüdür" diyenler küfre girmiştir. Oysa bir tek Allah'tan başka ilah yoktur. Bu iddialarına son vermedikçe, hakikati inkar eden bu gibilerin başına şiddetli bir azap gelecektir.
      Tevbe :30 Yahudiler "Uzeyr Allah'ın oğludur" dediler; Hıristiyanlarsa "Mesih Allah'ın oğludur" dediler. Bunlar, geçmiş dönemlerin ısrarlı inkarcılarının uydurduğu asılsız iddialara özenerek ağızlarında geveledikleri söylentilerdir; Allah kahretsin onları: nasıl da savruluyorlar!

• hadis degil bunlar bak korunmuş kuran ayeti oku fikrin degişir umarım

• Onları boşver

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kiyamet gunu ne zaman kopacagi yanliz Allah bilir. Hiristiyan ve yahudi bunlar tahrif edilmis dinlerdir. Gel dosdogru din olan islami sec. Istedigin cevabi islamda bulabilirsin.

1|0
    0|0
    • ben müslümanım onlara soruyorum

Yükleniyor...