Sizcee ne yapmalıyım?

Gençler sınıftaki arkadaşımla çıkışta saç baş kavgaya girdim bide suçum yokken benim bir arkadaşım var ömer diye ona sınıftaki arkadaşım sevdayı ayarladım ayarlamadan önce ben çocuktan sadece hoşlanıyodum ama sonradan hoşlantım geçti hem sınıftaki arkadaşlarımada demiştim sadece hoşlanıyorum diye ama bazı 2 arkadaş sevdaya ömerle ece çktı demiş ece ben oluyorum sevdada sordu yemin ettim herşeyimin üstüne en değerli varlığımın üstüne inanmadı kapatmıcam ben bu konuyu dedi yarın ömer gelcek çıkışa o iki kişide gelcek sende gelcen dedi bende tamam dedim çıkışta gittim o 2 kişi gelmemişti ömerle ben anlatmaya çalışıyorum bak öyle bişey olmadı diye kız inanmıyo dedim bende demekki yalan söylüyolarki o 2 kişi gelmedi çıkışa kız hala inanmadı yolda salak salak bağırdı sonra kavga ettik falan kavgadan bigün sonra sınıfa gittim arkadaşlar konuşturdu herkes üstüme geldi bende ağladım müdüre gittim bunlar daha çok üstüme geldi ezikmisin sen niye müdüre gidiyon falan moralim bozuldu sınıfta arkadaşlarımın yarısını kaybettim sizce burda kim haklı?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Birdaha kavga et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kim haklı bilmemde sen yetkili birine benziyon bana şu srvda ya da eceden birini ayarla biraz da ben kavga edem ya

0|0
    0|0
  • vay ergenler sizi

0|0
    0|0
  • videosu var mi lütfen çevap ver

0|0
    0|0
  • Sen ne konuşuyorsun okumadım bile uzun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...