Hiç kafa dengi arkadaşım yok?

Üniversiteye geldim hiç kafa dengi arkadaşım yok. Zaten hiç arkadaşım yok. 2. Döneme girdik hala yalnızım. Bir kac kisiyle arkadas olmustum bosluktan. Onlarda af edersiniz tam bir o'rsp cikti. yani her gece farklı kisilerle anlarsiniz. Ben bunlari ogrenince onlarla arami bozdum takilmayi kestim. Ama simdide hepten yalnizim. gezmeyi takılmayi seven her ortama uyabilen biriyim sınırı acmadikca gerekse oturur çay kahve içer gerekirse bar clup ta içki içer eve dönerim. Ama gel gelelim bir türlü kafa dengi yok. Yalnızlıktan olucem üniversitede. Üniversite hayatı güzel diyenler vardı neresi güzel. HeP başkalarının yakin arkadaslaruyla dışarı çıkıp içip eglendiklerini evde oturup izliyorum. Nasıl arkadaş olabilirim kendim gibi biriyle?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• kolay mı kafa dengi bulmak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende aynıyım

0|0
    0|0
    • Sen ne yapıyorsun peki bu durumda. Benim genelde hergün moralim bozk oluyor. Anneme içimi döküyor her gün Ağlıyorum. Okulu bile bırakmayı düşündüm

Erkekler Ne Diyor 7

• bulursan o baglanti kurulacaktir

0|0
    0|0
  • İnsanlara çok değer vermeden kendin olarak yaşayabilirsen bulabilirsin. Bende bir üniversiteliyim çoğu insan samimi değil ve ne garipse hepside samimiyetsizlikten şikayetçi :)

0|0
    0|0
  • Hangi üniversite?

0|0
    0|0
  • Şehir neresi İstanbul mu

0|0
    0|0
  • tek takılmak iyidir ya boşwer miilleti sen tek takıl... :D

0|0
    0|0
  • aynı ben

0|0
    0|0
    • Sen ne yapıyorsun peki bu durumda. Benim genelde hergün moralim bozk oluyor. Anneme içimi döküyor her gün Ağlıyorum. Okulu bile bırakmayı düşündüm. Ciddi ciddi bu yalnızlık psikolojisi bozdu. Her gün içesim geliyor

• Yemin ederim aynı durum bana da oldu devamsızlık falan filan bende hep dua ettim sabah namazı kıldım şu an bir sıkıntım yok yalnızım sadece

• benden bahsediyorsun sen. D

0|0
    0|0
    • Sende mi aynı durumdayım. Ben cidden sıkıldım ama okulu bile bırakmayı düşünüyorum

• Tek hiç güzel olmuyor. Ettafimdakilerin hep arkadaşı vat

• öyle daha sıkıcı ya. d

Kızlar Ne Diyor 3

• İlginç... vardır muhakkak kafana göre biri bende ünversitede olmaz diye endişeleniyodum ama buldum :)

0|0
    0|0
    • İnşallah bende bulurum ama bilmiyorum

• Herkesle sohbetin olsun belkide zamanla anlaşabildiğin biri bulursun:) bulamazsanda boşver dert etme gönlünü ferah tut

• E3 bundan banane

0|0
    0|0
  • Ben de öyle valla ne biçim ünv 😄 kimse mi olmaz diyorum koca sınıfta benim gibi arkadaş olabilecek ama yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...