15 günlük bebek?

arkadaşlar bebegmi dünyaya getireli yaklasik 15 gun oldu. gözünü bir yere dikiyor sonra kikir kikir gülüyor aynı büyük insan gibi.. etrafımdakilere soruyorum böyle sesli gulmesi normal mi diye normal değil diyorlar. sizce normal mi? şahit olmuşsunuzdur belki?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ne sevimli la :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Etrafındakiler kim ki, ne uzmanı, neye dayanarak onlara soruyorsun ve söylediklerini önemsiyorsun?

0|0
    0|0
    • onların bebekleri de öyle yaptı mi veya yapıyormu diye. uzman mi olması lazım

• Evet, uzman olmalı. Aksi takdirde seni yanlış yönlendirebilirler, boşa endişeye sevk edebilirler. Bu önemsiz bir şey. Bebeğinin gülmesi de güzel bir şey, annesinin kokusu ve teni onu mutlu ediyor. Bir sorunun olduğunda doktora sormanı ve onun önerdiği çocuk bakımı, gelişimi kitaplarını okumanı öneririm.

• uzman ne bilsn etrafta 10 çocuk buyuten tecrübeli insanlar dururken onami soraym ve yeni doğan bebeğin öyle ses ckarmasinin garip oldgnu soylediler ilerki aylarda öyle olurmuş

Erkekler Ne Diyor 18

• Bebekler 4-5 aya kadar etrafını bizim kadar net göremezler , daha çok flu imajlar halinde algılar. Çok yakında sık sık olan birinin ki bu emziren annedir, bunu diğer imajlardan içgüdüsel korunma ve beslenme merkezi olduğundan ayırırlar. Bu dönemde daha çok sese yönelirler ve içlerinde anne sesi varsa sakinleşirler.

Durum bundan ibaret , meleklerle alakası yok konunun güvenle alakası var.

1|0
    0|0
  • Melekler bebeklerin oyun arkadaşlarıdır. :)
    https://youtu.be/LvRPTg_7zzo

0|0
    0|0
  • Normal, sen inanırmısın inanmazmısın böyle şeylere bilmiyorum ama bebekler bilinçlerini kazanana kadar melekleri görürler ve onların himayesindedirler. Melekleri gördüklerinden gülerler ve bunu bütün bebekler yapar

0|0
    0|0
  • Bizde de melekler güldürüyor denir normal merak etmeyin 😇

0|0
    0|0
  • yahu ağlasın mı çocuk ne güzel işte gülüyor, gülmek güzel bir şeydir, çocuğun tepki verdiğini gösterir, tepkisiz olsaydı daha mı iyi olacaktı...

0|0
    0|0
    • çok küçük doğdu iğne vurulurken bile gülüyor hoşuna gider gibi

• Melekleri görüyordur sakin ol.

0|0
    0|0
  • bence normal çünkü bebekler günde 950 ye yakın gülümserler ve onlar bizim hissetmediklerimizi hissederler
    korkma yani sıkıntı yok her bebek yapmaz ama bazıları yapabilir

0|0
    0|0
  • Meleklere gülüyordu.

0|0
    0|0
  • Refleks özelliği taşıdığından

0|0
    0|0
    • benim anlamadgm su topuk kanı aldirdm iki kere birincisinde sıra beklerken diğer bebekler çığlık çığlığa.. dedim aha sıra bize geliyor kızım dedim sonra sıra geldi ih etti sustu çok şaşırdım aldırış etmedim ikincisinde de aglamadi. sonra sarılık oldu hemşire kan alırken kikir kikir guluyor hoşuna gider gibi ona iğne batması benm canimi yakarken o guluyor

• Allah bağışlasın

• Ayy ne güzel

0|0
    0|0
  • Anormal bir durum da yok bence.
    Melekler güldürüyor derler.

0|0
    0|0
    • sesli gülüyor ehehehe diye uzun bir şekilde

• melekler bebeklere görünürler ona gülüyordur

0|0
    0|0
  • Tövbe estağfurullah korktum

0|0
    0|0
  • Allah allah :) şirin oluyordur ama ya yanından ayrılma çocuğun daha melekler görünüyor ona

0|0
    0|0
  • Biraz gulsun la derdin ne yavruyla aglamasindan iyidir

0|0
    0|0
  • saçma soru

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • Normal. Eskiler onu melekler guldüruyor diyolardi. Belkide aslı vardir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ay çok şanslısın Şu an yanımda bir bebek olsaydı onu ısırırdım cidden bebek yemek istedim Şu an

0|0
    0|0
  • Degil bence

0|0
    0|0
  • Etrafındaki melekler güldürüyor gayet normal bişey

0|0
    0|0
    • sesini kaydetmem lazm giderken çok değişik gülüyor

• Anladım valla ne desem yalan olur banada bir garip geldi sen böyle diyince

• sözümü de dnliyor gibime geliyor inan benmi yaniliyorum blmem bugün komşu geldi bebeği hayirlamaya kiziyla. bebeğim hiç uyumamsti huzursuzdu dedimki uyu kızım artk hadi melegim dedim iki emdi uyudu onlar gidince de uyandı zamanlama süperdi.. uyumasini istememin sebebi de komşunun kızı su çiçeği geçirmiş bulasmasn nolur nolmaz diye

• inşallah ömrü boyunca hep mutlu olur hep güler :D o karnınızdayken çok mu güldünüz naptınız :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...