Sevgiyi gösterememek ciddi bir sorun değil mi?

Her anlamda bu psikolojik bir sorun, egoyu aşamama durumu ne bileyim çok abes değil mi? Çocuğuna, sevgilisine, ailesine, arkadaşına sevgisini hissettiremeyen ve ben böyleyim yeaaa kafasında kabullenilmeyi bekleyen insanlar hep karşısındakinden fedakarlık beklemiyor mu? Ay ne bileyim çaba sarfedin olmayın öyle bence olmamalısınız.

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle çok anlamlı soru için teşekkür etmeliyiz size..
    Sevgi kalbin huzurudur. Bulunduğu bünyeyi mutlu eder. Sevgi ve hoş görü dolu bir kalp taşıyan insan kendi mutluluğunu çevresine de bulaştırır.
    Sürekli tebessüm içeren bir yüz etrafındaki insanları rahatlatır. Bu iç dünyasındaki sevgiden kaynaklanır.
    Sevgi öğrenilen bir tutumdur. İnsanda öğrenen bir varlıktır. Ancak günümüz insanı kendisini öğrenmeye kapalı tutuyor. Sizinde belirttiğiniz gibi bu yüksek egodan kaynaklanıyor, bencillikten kaynaklanıyor.
    Biz öğrenmeye açık insanlar olarak iyi örnek olmaya çalışmaktan başka bir seçeneğimiz yok. İnadına sevgi diyerek yolumuza devam edeceğiz. Bir topal karınca misali :)
    Sanırım topal karıncanın hikayesini biliyorsunuzdur...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her zaman egodan olmayabilir. İnsan sevgi görmeyerek büyümüşse kendi sevgisini göstermekte de zorlanır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• korku bence

1|0
    0|0
    • Kaybetme mi şımartma mı ne korkusu acaba?

• duruma göre ya da kişiye göre değişiyor. aileye farkli sevgiliye farkli.
      ben böyleyim ya diyen insanla uğraşmam genelde zaten 😄

• Her anlamda bu psikolojik bir sorun, egoyu aşamama durumu ne bileyim çok abes Çocuğuna, sevgilisine, ailesine, arkadaşına sevgisini hissettiremeyen ve ben böyleyim yeaaa kafasında kabullenilmeyi bekleyen insanlar hep karşısındakinden fedakarlık bekliyor

0|0
    0|0
  • Bence değil.

0|0
    0|0
  • evet sorun

0|0
    0|0
    • Kime soralım yazmayacağım buraya : )

• Sorun evet

0|0
    0|0
  • Gösterilcek kisiyi secmek önemli usta

0|0
    0|0
  • Ya evet be, ailemdeki insanlara (küçük kardeşim dışında) sevgimi göstermekten çok utanıoyrum

0|0
    0|0
  • Sacmalamissin be kezban

0|0
    0|0
    • Siz ve şu yerli yersiz etiketleriniz : )

• biz böyleyiz yalnızlık iliklerimize işlemiş güzelim :D

• Sevgisini bağıra çağıra anlatmıyor diye kimseye sevgisiz diyemezsiniz.

0|0
    0|0
    • Bağıra çağıra anlatana yılışık deriz zaten. Benim eleştirdiğim aşırılık. Hani amca vardır çocuğunun bir kere başını okşamamıştır. Eş vardır bir kere seni seviyorum dememiştir gibi.

• Ben gosteriyorum da ne oldu. bir taraflari kalkiyor

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • ego değil ki bu bazısı istese de gösteremez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...