Türkiyede ki, Türk kızlarının çoğunluğu neden kürt erkekleri bu kadar çok seviyorlar?

Pkkaya en büyük desteği veren ırkın erkeğini sevmekte ne demektir yahu? Adıyaman, Elazığ ve Şanlı Urfa dışındaki, diğer Güney doğu illerinde ki kürt erkeklerinin büyük çoğunluğu pkkalıdır. Ayrıca kadına şiddete de meyillilerdir. Yalnız kürt kızları kocalarından korktuğu için ihbar edemediklerinden dolayı, kadına şiddet güney doğuda resmi olarak az gösterilir. Ayrıca, bizim Türk kızlarının bu yaptıkları yetmezmiş gibi, biz rus kızları hakkında dürüst yorum yaparsak, bizi ülkeden kovmakla beter ederler sanki bir TÜRK kendileriymiş gibisince.. bana göre asıl siz gerçek TÜRK değilsiniz.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Irkçıyım kardeşim ben Ne Kürdü ❗❗
    Vatanına sevdalı bozkurt bakışlı Kürsadımı bekliyorum ben😍

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Lan bende bunu anlamiyorum biz Ülküçüler ülkemiz için herşeyi yapalim 2-3 o... gelip onlara destek versin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• görsel olarak beğeniyorlardır.. benim tarzım değil esmer erkekler.. -ki tarzım olsa dahi, ayrımcılıksa ayrımcılık ben sevmiyorum...

1|0
    0|0
    • Biz rus kızlarını haklı olarak övünce ayrımcılığı sevmiyorum rolünü oynamıyordunuz ama. Bize rusyaya defol git diyen kızlarda oldu. Ama ellerine silah versek 1 dakika bile pkkanın önünde duramazlar.

• ben zaten anneden rusum. iyi geceler.

• Birincisi kardeşim insanlık öyle Türk, kürt, rus, alman diye ölçüyseydi dünya şu an bu durumda olmazdı. Yüreği güzel olan her İNSAN sevmeyi ve sevilmeyi hak eder. Sen rus kızlarını övüyorsan onlarla birlikte olabilirsin. Herkes istediğini sevmekte özgür. Evet. Lanet bir terör var ortalıkta. Evet büyük çoğunluğu berbat insanlar. Ama orada kendilerini o cehennemden kurtulmak isteyen, yüreği temiz insanlar da var. Sen de bir kürt evladı olabilirdin. Hoşuna gider miydi memleketini sevdiğin halde katil, zorba damgası yemek... Asla onları savunmuyorum. Ben sadece oradaki iyi insanları savunuyorum. Yorum yapacaksan da başka yere çekme diye söylüyorum bunu.. Her ülkenin çok iyi insanları da çok kötü insanları da vardır..

0|0
    0|0
    • Dikkat ettiysen genelleme yapmamışım ve pkkalı olmayan kürt şehirlerini ayıklamışım.

• Bana saygısızca davranan kızlarla birlik olmam. Heleki düşman erkeğini seviyorsa hiç olmam ve bana göre TÜRKte sayılmazlar.

• Saygı görmek istiyorsanız saygı göstermelisiniz. Sizin kararlarınıza başkasının karışmasını istemezsiniz değil mi? Her neyse daha fazla uzatmak istemiyorum. Çünkü laf başka taraflara gidiyor. Kısaca demek istediğim pkk yı destekleyenlerin Allah cezasını versin, ettiklerini bulsunlar inşallah. Ama onu desteklemeyip orada kalan insanlara da sabır versin..

Erkekler Ne Diyor 2

• Irkçılığa gerek yok. Kürtler kardeşimizdir.

0|0
    0|0
    • Orada bir duralım ancak % 30 kardeşim olabilir. 10 milyon kürtten 6 milyonu hdpye oy veriyorsa, böyle genel olarak kardeşlik ülküsüne bel bağlamam.

• Kardeşim bizim ocağin başkanı da kürt kendi bildiğim tanıdığım kürtler dışında hepsi hain benim için bir elin parmağını gecmezler

• @maviikelebekk İşte o yüzden bu sözü hepsine bağlayamıyoruz.

• Birader mala bağlama andavat bu dediğinde %1 mantık yok siliniyosa sil şunu da rezil etme kızlarımızı

0|0
    0|0
    • Yok silmem. Bizi yerin dibine vurup, terk et ülkeyi derken iyiydi ama.

• Lan sktr git a6m5 ın oğlu itin duası kabul olsa gökten kemik yağardı a7mcık a6mcık yorum yapıyon de haydi sktr git bu arada KS yazılara sansür uyguladığı için böyle yazıyorum ben öz Türkçeyi bile biliyorum sen milliyetçiliğin anlamını bilsen böyle zır cahil bir soru sormazdın

• Senin gibi çakmalar yüzünden Parti batıyor hepiniz hesap vereceksiniz çakma milliyetçiler sizi küfürlerin hepsi sana 100 girsin.

Yükleniyor...